Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jednotka rychlého nasazení zatkne záhadného a vlivného zločince a snese se na ně vlna mezinárodních hrozeb. Základna tak čelí útokům s cílem vězně vysvobodit. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (34)

Lacike 

všechny recenze uživatele

Dalsie podfinancovane videobecko ale aspon s dostatkom akcie. Nonstop sa tam striela a aj ked je kvalita prestreliek podpriemerna (strielaju po sebe dve strany, nikto nic netrafi dokial neuplynie stanoveny cas a potom niekto z nich sebou sekne na zem jak trafeny), tak nenarocny fanusik akcneho zanru bude spokojny. Hladiny priemere líznu aspon bitky v ktorych sa trochu predvedie jak White, tak aj par sexic v obsadeni. Okrem dostatku akcie je najväcsim plusom filmu to, ze je akcia prehladne natocena a zostrihana. Skoda, ze nepouzili nejaky filter, ktory by zakryl to strasnu lacnotu. Trochu ma iritovalo znazornenie hackerov jak z doby spred 20-30 rokov. Ale aspon ma pobavilo hlasenie na PC, ci si je uzivatel isty, ze naozaj chce uzavriet stity na policajnej stanici. Vysledkom je monotonne strielackove podfinancovane becko. Ale vzhladom na to, ze som od filmu nic necakal, tak ani nie som sklamany. 3/10. ()

mzss1 

všechny recenze uživatele

|70%| Tohle béčko mi náhodou v rámci možností překvapivě sedlo. Natočit v dnešní době koukatelné béčko je často potíž. Neříkám, že se občas nějaké nepovede, ale už to není to co bývávalo. Rozpočet, technická stránka, kamera – to vše je samozřejmě slabší, ale ne tak, že by to bylo nějak extra strašné. Příběh to má samozřejmě primitivní, ale je funkční a má tu i nějakou tu pointu ke konci, kterou jsem teda od začátku předvídal, ale je trochu upravena, takže i jistá snaha v psaní příběhu a scénáři tu cítit byla. Akce je tu opravdu dost. Tvoří jí především přestřelky a i souboje. Přestřelky jsou sice průměrně natočené, ale větší problém jsem s nimi neměl. Souboje jsou také obyčejné, ale celkem potěší, hlavně když jde na scénu skvělý Michael Jai White. Má tři souboje. První je takový kontaktní v cele s hlavním hrdinou. Druhý je asi nejlepší, White má proti sobě hned několik protivníků. Ten třetí, finálový je už méně nápaditý a trochu odfláklý, ale budiž. V tomto béčku podle mě funguje snad téměř vše. Přesto tu určité nedostatky jsou. Najde se tu i pár nelogičnostní + ta atmosféra je taková až moc pohodová, ve finále už je vám jasné, že hlavní hrdinové přežijí i když tu bylo dost obětí. Ve filmu je jedna skvěle vtipná scéna, která mě totálně rosekala. Strážná u výjezdové budky co brokovnicí sejme nepřátelského zločince s poznámkou: „V mojí směně ne ty hajzle!“ Určitě by se to dalo zvládnout ještě lépe, ale já si nemůžu moc stěžovat. Ty slabší a zasloužené 4* prostě dát musím. ()

Reklama

Ellmariachi 

všechny recenze uživatele

Máme tu další klasické Béčko v té nejklasičtější podobě. Proto základ je vypnout mozek. V určitém slova smyslu by tak měli činit i tvůrci. Prostě proč mít zápletku v zápletce? U tohoto typu filmu zbytečné. Takže nepřemýšlejme a točme akci. To samé platí u postav. Dokud se střílelo, a v případě MJW řezalo bylo to fajn. Ale v momentě kdy postavy začaly přemýšlet a vymýšlet rádoby taktické plány bylo to... no hloupý. Škoda, že tvůrci nenechali více vyniknout zbytek týmu. Tak aby mi nebylo jedno jak kdo dopadne. Ti zlí opět nic moc. Panáky v sáčku už fakt hodně nemusím a ženská byla svým způsobem sexy a drsná, ale nejde se zbavit pocitu, že to bylo na sílu. Film díky délce ale nestačí nudit, což je obrovské plus. Takže pokud tyhle filmy můžete a nudíte se proč ne. Jinak ale není moc o co stát. 55 procent. ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Další naprosto typický současný direct to ulož to shit. Těžce nevyužitý Michael Bílý a navíc většinu akce tvoří jenom tupé a zmatené přestřelky kdy po sobě pálí různý partičky tupců a obligátně nikdo nikoho netrefí. Chtěl jsem dát aspoň 2* za hodně akce, ale ne. Tohle a podobný další skvosty už mě prostě netankuje.20% ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Takový klasický nijaký akční film, kde máte postavy, které se vám mají buď na první pohled zamlouvat, tudíž jsou to kladní hrdinové, anebo se vám nezamlouvají a jsou to záporáci. Je to hodně průhledné, ale co je horší, ta akce za moc nestojí, jen pár soubojů je koukatelných. Finále asi nijak nepřekvapí. ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama