poster

S.W.A.T.: Under Siege

Akční

USA, 2017, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Likan7
  *

  Sestupná kvalita téhle série pokračuje, takže doufám, že nikdy nevznikne další pokračování. Televizní triky tu jsou ještě horší než v předchozím díle a i když se to tady řeže od začátku do konce, bohužel to automaticky neznamená výhru. Akce je hrozná, myšlení všech do nebes volající a finální dvojsouboj, ve kterým pohublý velitel SWAT nedokáže dát přes dřzku ženský, a opuchlej Jai White si to v pofidérním souboji na život a na smrt dá s hlavním nepřítelem je směšný. Hlavní zápletka filmu to dobře přiblíží. Gauneři mají armádu o snad 150 po zuby ozbrojených lidech a pozor...jeden rotační kulomet. Hodných je asi 10 a jsou zabarigádovaný v budově. Co udělat aby se tam ty zlý nedostali? Stáhneme neproniknutelný štít co vypadá jako rolety, svítí přes něj světlo ale ti gauneři se ani nepokusí tu roletu rozstřílet na cimprcampr. Hm.(1.3.2018)

 • Wacoslav1
  *

  Další naprosto typický současný direct to ulož to shit. Těžce nevyužitý Michael Bílý a navíc většinu akce tvoří jenom tupé a zmatené přestřelky kdy po sobě pálí různý partičky tupců a obligátně nikdo nikoho netrefí. Chtěl jsem dát aspoň 2* za hodně akce, ale ne. Tohle a podobný další skvosty už mě prostě netankuje.20%(20.7.2017)

 • ArthasKarfa
  **

  Tedy rozhodně se nepokládám za znalce amerického bezpečnostního systému, ale myslím, že výcvikové středisko SWAT rozhodne není určeno pro věznění podezřelých a už vůbec si nemyslím, že má vypadat tak jako zde s jednou závorou a jednou černoškou s brokovnicí na hlídce, ideální místo pro přepad, který později následuje, ale každý kdo trošku zná akční filmy, tak ví, že je více střežena oblastní policejní stanice, než tahle nová budova SWAT. Myslím, že tvůrci filmu měli své potencionální diváky trošku za blázny. Štíty? Vždyť je to jak roleta na krámě. Lidi od speciálů navíc rozhodně nejsou malé podvyživené Vietnamky nebo podobně, ani to se jim moc nepovedlo. Jatka a holky si daly souboj, to jsem tušil už od začátku. Nene a další zrádce! No jako radši si to nepouštějte.(10.2.2018)

 • bourec
  *

  Giglio, rejža jednoho mírně nadprůměrnýho filmu,a teď už se řítí po hlavě do prdele.Kdysi tyhle filmy byli in,jenže v osmdesátkách a devadesátkách to zajedno měli v ruce schopnější typci,a hráli tam sice taky prkna,ale charisma a určitý kouzlo to prostě mělo.takže teď když se objeví podobnej dobrej kousek,tak bouchněte šampus.Tohle je ovšem děs a běs.20%.(30.3.2018)

 • kaylin
  **

  Takový klasický nijaký akční film, kde máte postavy, které se vám mají buď na první pohled zamlouvat, tudíž jsou to kladní hrdinové, anebo se vám nezamlouvají a jsou to záporáci. Je to hodně průhledné, ale co je horší, ta akce za moc nestojí, jen pár soubojů je koukatelných. Finále asi nijak nepřekvapí.(24.7.2017)