Party Bus to Hell

Partia výletníkov sa vyberie na festival a ako dopravný prostriedok si zvolia autobus so sympatickou vodičkou Joan (Sadie Katz). Už od začiatku sa rozbieha zábava plná alkoholu, drog a obnažených slečien, ale to ešte nikto netuší, že ich autobus vezie rovno do pekla... (Marceloo)

Marze

Hrubé a špinavé. Pro fanoušky hororu s vytříbeým špatným vkusem, kteří milují nízkorozpočtová béčka. Ostatní se filmu vyhněte, co můžete. Děj je zhruba toto: Party autobus se sexy mladýma dívkami zastaví v poušti a začne satanistické uctívání. Pak se rozpoutá doslova peklo. Z masakru zůstane 7 přeživších zavření v autobusu a bojují o své životy, zatímco potulné zrůdy venku nejsou tím, kým se zdají. Hnes první scéna s objetým krkem je jak vystřižená z videa Islámského státu. ()

ricci.s

Erotická hororová komédia s desiatkami silikónových šľapiek. Skupina ľudí trčí zatvorená v autobuse uprostred púšte, všade naokolo sú vyšinutí satanisti a snažia sa vzkriesiť démona z panny. Sex, satanské orgie, kozy, striekance krvi, jedna príšera a hromada toho úplne najamatérskejšieho gore, aké je vôbec možné. Takže inteligencia celého filmu je pod bodom mrazu, s čím treba vopred rátať. Proste jeden z tých filmov, pri ktorých mal režisér prázdnu peňaženku a myslel si, že krv stekajúca po obnažených bradavkách to zachráni. Síce, čiastočne mal pravdu :-) Keby z toho bolo tvrdé porno, dal by som aj 5 hviezd. ()

kaylin

Horor „Party Bus to Hell“ je celkem fajn béčko, které si na nic nehraje a jde mu hlavně o to, aby se zde objevily nějaké ty úchylnosti, které zaberou na diváka, jenž něco podobného vyhledává, ať už je to nahota anebo nějaké to násilí, které má skoro blízko k ultranásilí. „Party Bus to Hell“ tohle nabídne. Není to ve vyloženě skvělé podobě, ale není to ani něco, o by urazilo. ()

silentname odpad!

Tak toto bude asi najstupídnejší film, čo som videl za celý svoj život. "Party Bus To Hell" je absolútne zúfalá tragikomédia, kde človek povie, že youtuberi dokážu urobiť lepšie filmy s nulovým budgetom. Čo robí Tara Reid v tomto filme? Skutočne už nevedela na aké dno svoju kariéru položiť? Ako dokopy všetci, ktorí sa do tohto projektu vôbec zapojili? Kde zahodili svoju súdnosť? Okey, nechcem tento film dlho rozpitvávať, lebo neni hodný viac, než celkovej stopáži, ktorú mal, a ja som odsledoval. Takže to skrátim. "Party Bus To Hell" je podľa mňa len pokus režiséra o to, aby urobil film s obrovským množstvom záberov na ženské prsia. Najhoršie na tomto ale je, že dokázal urobiť sex a nahé ženy tak neskutočne nesexy a odpudivé, že film stroskotáva na tom, na čom sa to snaží najviac postaviť. Je to tak stupídne, tak prázdne a tak zúfalé, že miestami sa človek na tej blbosti rehoce, miestami má chuť poslať celý filmový svet do pekla a miestami premýšľa, čo by sa stalo, keby to jednoducho vypol a prestal pozerať a ohodnotil odpadom bez toho, aby to vôbec zakončil. Možno by to bolo najrozumnejšie. Ale ja som to potreboval odsledovať do konca. Občas padla hláška, ktorá ma pobavila a maska démona nebola najhoršia, no výsledný dojem z tohto filmu je ako keby človek vykopal absolútne najposlednejší exkrement tohto sveta. Absolútna tragikomédia na xy-tú, ktorú treba zakopať v púšti, v ktorej sa tento film natáčal a nikdy v živote nevytiahnuť na svetlo sveta. A najlepšie ohradiť to kompletne nášlapnými mínami, aby ktokoľvek, kto by sa tento film rozhodol vykopať skončil rozprášený a spolu s ním aj tento film. Hodnotenie: F ()

Trevor

Skupinka ľudí odchádza na festival, kde môže byť každý sám sebou. Každý teda očakáva neviazané správanie plné užívania drog a neviazaného sexu. Avšak do ich autobusu na poslednú chvíľu pristúpi dievča, ktoré je "vyvolenou".Cesta do pekla sa môže začať. Film je hororovým splatter úletom, ktorý hneď od úvodných titulkov dá jasne najavo, že sa ani trochu nesnaží hrať na seriózny film. Veľkým plusom sú odkazy na filmy z ktorých tvorcovia čerpali (Mad Max, Hory majú oči) a občas ozaj vtipné konverzácie. Ak viete vypnúť pri filme ktorý okrem obnažených ženských tiel a potokoch krvi neprinesie nič zmysluplné tak si Party bus to hell vcelku užijete. Ak patríte k ľuďom, ktorý filmy pozerajú sporadicky a čakajú dobrý zážitok tak sa mu oblúkom vyhnite. Film ocenia ozaj iba zanietení filmový fanúšikovia. ()

• Celosvětová premiéra proběhla 30. října 2017 v Los Angeles. (ČSFD)
  • Natáčení probíhalo od 17. dubna 2017 do 4. května 2017 v Nevadě. (ČSFD)