Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Pistolník Jesse James (Jim Davis) uniká před zákonem spolu se svým postřeleným parťákem Hankem. Kvůli odměně na jejich hlavu musí vzít zavděk ošetřením u Marie, vnučky (tedy ne dcery) Dr. Frankensteina. Té se ale Hank hodí k jejím zvráceným experimentům... Zástupce béčkových westernových crossoverů 60. a 70. let, známých jako wierd west. (Ertai)

(více)

Recenze (5)

Campbell 

všechny recenze uživatele

Sakra a já čekal že mě film překvapí stejně jako Jesse James meets Dracula, kterej byl parádní, tohle je ale "divadlo". Fakt. Kulisi jsou neuvěřitelně špatné a celé to nedrží vůbec pohromadě. Atmosféra šíleně špatná a herci jakby smet. Prostě průser kterej jsem dokoukal fakt jen s námahou. A to jsem vydržel hodně. ()

Němi 

všechny recenze uživatele

Spojeni westernoveho (anti)hrdiny s rodinou Frankensteinu je tak sileny napad, ze se filmu daji velmi snadno odpustit jeho nekvality a urcitym zvracenym zpusobem si ho uzit. Bohuzel tohle spojeni neni prilis hladke, nebo dokonce funkcni. Postava Jamese by se mohla jmenovat klidne i Joe Nobody, protoze se tu jedna o naprosto anonymni charakter a slavny pistolnik je jen na okrasu plakatu. O -slusne receno- diletantskem zpracovani nemluve (ze se tocilo bez rozpoctu je omluvitelne, ale ze se napr behem jedne sceny pri kazdem zaberu ostre utne i jeho hudebni podkres, a dalsi podobna prekvapeni, to uz moc ne). __ Archive.org ()

Reklama

corpsy 

všechny recenze uživatele

Je to výsmech dvom najobľúbenejším žánrom zlatého veku Hollywoodu, alebo jeho pocta? Ak je to to prvé, tak beriem. Ak je to to druhé, tak sa tu snažil niekto spraviť majstrštyk zarábajúci veľké prachy. Ani jedno sa nestalo. ()

Ertai 

všechny recenze uživatele

Kombinace šestákového westernu a béčkového horroru moc nefunguje; z obou zde máme to, co od těchto žánrů čekat, avšak nic originálního. Nízký rozpočet a nezajímavý scénář sráží film na béčkovou podívanou se zajímavým názvem. ()

gumli 

všechny recenze uživatele

Nepochopím prečo sa ten film tak volá,keď vo filme to nie je Frankensteinová dcéra,ale jeho vnučka.Očividne,bez akýchkoľvek pochybnosti.Frankensteinov vnuk s vnučkou,čiže brat so sestrou,robia pokusy,kdesi na pomedzi Mexika a USA.Jesseho komplic dostane guľku počas neúspešného útoku na dostavník.S pomocou miestnej ženy,akejsi Juanity,dopravia Jesseho komplica do domu Frankensteinovcov.Brat už nechce pokračovať v pokusoch,ale sestra je tým úplne posadnutá.A tak z toho komplica sa stane netvor a na príkaz tej Frankensteinovej vnučky,začne zabíjať každého,na koho ona ukáže.Hodne slabý film,so strašne nízkym rozpočtom.Na tomto filme nie dobré naozaj nič.Ale hlavne je strašne nudný.Za dva len k úcte k režisérovi,v dobe nakrúcania mal už 74 rokov. ()

Galerie (32)

Reklama

Reklama