Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Milionár Walter Craig (Gus Glassmire) zmizne zo svojho domu a bývalý detektív Nick Trayne (James Dunn) má túto záhadu vyriešiť. Craiga časom objaví živého, no bez polovice mozgu v "zombie stave". Trayne a jeho elegantná asistentka Billie Hilton (Joan Woodbury) sa púšťajú do hľadania páchateľa spomedzi celej Craigovej domácnosti a širokého okolia... (matriosa)

(více)

Recenze (2)

Oktavianus 

všechny recenze uživatele

Ač dal jsem filmu dvě hvězdy, docela dlouho jsem uvažoval, zda přece jen nesnížím ještě o jednu. Nakonec jsem to neudělal, jakkoli měl-li bych být procentuálně přesný, Living Ghost ocením někde mezi 30 až 35 procenty, víc určitě ne. A to ještě značnou část procentních bodíků vyžene nahoru rozkošná Joan Woodburyová a její ne-realistická (sic) romance a jiskření s Jamesem Dunnem. O jeho postavě svérázného exdetektiva vlastně moc nevím, co si myslet - chvíli je to hrdina, chvíli komická figura, která moc humorně hrát nedovede (okamžik, kdy v křesle unikne Craigově noži, je tak směšně a trapně zahraný, že víc to nejde), o mnoho lépe se cítí v drsňácké poloze, ale tu mu zas moc nepředepisuje scénář. Vlastně scénář celkově nikomu nic moc nepředepisuje, jen spoustu dialogů, opravdu hodně mnoho dialogů - víc než jakákoli ze zde uvedených žánrových kolonek by sedělo "konverzační drama". A jak už to tak bývá, když to dramaturgové Universalu neukočírují, v dialozích se utopí zbytek filmu. A jak mě na začátku zajímalo, jak Walter Craig zmizel a kdo z něj udělal chodící zeleninu bez mozku, už po polovině filmu jsem si uvědomil, že je mi to vlastně jedno. To je vzhledem ke klasickému příběhu o vraždícím maniakovi v domě, kde jsou tajné chodby a spousta pokojů a samí divní lidé, prostě škoda. Ale je to tak. ()

liquido26 

všechny recenze uživatele

Nezajímavé hodinové hororové béčko, které se snaží tvářit jako komedie, ale kromě dvou nebo tří hlášek se mu to moc nedaří. Hlavní hrdina je nesympatický a celé to zachraňuje jen krása Joan Woodbury, která z toho dělá koukatelnou podívanou. ()

Reklama

Galerie (22)

Reklama

Reklama