Brouček

Mon poussin

Komedie

Francie, 2017, 97 min

• Marze

Jeden povedený vtip jinak ani ne průměr. Působí to lacině a jako spolehlivý prášek na spaní. Herecké typy jsou zajímavé.(30.3.2018)

Mně to bavilo. První půlka je o tom, jak se rodiče snažej podpořit svého syna, se kterým se rozešla přítelkyně, a druhá půlka je o tom, jak jim to syn (a dcera) vracej. Scéna v kuchyni je nezapomenutelná. A taky scény v Bruselu. A taky když je "vykradou". No francouzské komedie mě i po letech stále baví.(23.3.2018)

vecer u HBO, dokonce s dabingem.. parkrat jsme se ale od srdce zasmali. nenarocna oddychovka a vubec ne spatna(2.4.2018)

• Cinematrix

Když se vás někdo zeptá v padesáti letech, jestli vás opustila manželka, odpovíte: "Bohužel ne." Když ale přítelkyně opustí osmnáctiletého kluka, zhroutí se mu celý svět a půlku filmu prořve, jelikož o životě ještě nic neví, přestože si myslí pravý opak. Naštěstí jsou tu ještě jeho životem protřelí rodiče, kteří se mu snažej ysvětlit, že ta holka je úplně blbá, když ho opustila, ale já bych to na jejim místě udělal taky. Ke konci se najde i pár vtipnejch momentů, ale je to hodně závislé na tom, kolik do sebe do té doby stihnete nalámat piva.(4.3.2018)

Žabožroutská komedie, která mne kupodivu dost pobavila. Slabší místo se nachází až někde před koncem, ale asi to záleží na každém, kam až si to pustí, naštěstí se to nepodařilo vykurvit až do té míry, že bych to rozmlátil na sračku a tady dokonale pomluvil.. tzn že se to vzápětí vrátilo do kategorie dost povedená prdel, a celkově si to zaslouží poctivou trojku hvězdiček a vřelé doporučení. Lze konzumovat kdykoli.(3.3.2018)