The Tomorrow Paradox

• USA Altered Hours

Will Parker (Ryan Munzert) je závislý na droge nazývanej Z, ktorá mu pomáha prekonať problémy so spánkom. Čoskoro však začne mať zvláštne sny, až podozrivo vyzerajúce ako budúcnosť. Tie ho vedú k domnienke, že Z nebude len ďalšou obyčajnou drogou. (Eeuanmainyaq)

SOLOM.

Tak tohle byl přímo scifi gulášek s víc jak pěti knedlama. Do podobných témat s časovými smyčkami, cestováním časem, hypnotizujícími pasážemi by měli chodit jen zkušení tvůrci a ne amatéři, kteří se v tom doslova utopí. Ono to možná vypadá pěkně na papíře, ale divák u toho jinak trpí jak zvíře. Bruce Wemple si pro svou prvotinu vybral opravdu těžké téma a jak se později ukázalo v jeho kariéře, bylo to nad jeho síly a po dvou scifi kouscích přesedlal raději na ty své oblíbené Biggfooty a Wendiga. Paradoxem je, že jsem jeho první film viděl až jako úplně poslední. Být to obráceně, asi bych se na ty ostatní vysral a vlastně o nic nepřišel. Sledovat neustále uslintaného feťáka, který bojuje nejen se svými vlastními démony, ale i drogou Z a tím černým parchantem – jo to bylo terno. A nepomohly k tomu ani děvčata ve spodním prádle. V mých očích zbytečně zdlouhavý a ve finále nic neříkají film. 30% ()