poster

Pottersville

Komedie

USA, 2017, 84 min

Režie:

Seth Henrikson

Scénář:

Daniel Meyer

Kamera:

Damian Horan

Producenti:

Ron Perlman, Josh Crook

Scénografie:

Jimena Azula

Kostýmy:

Jessica Zavala
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JackBauer
  ***

  Maynard by si urcite rozumel s Georgom, aj ked mu chybal Clearenc. Mila jednohubka, ktoru si cenim najviac kvoli odkazom na jeden z najlepsich filmov ktore som kedy videl :)(16.3.2018)

 • KillerZeli
  **

  Nejhorší casting Michaela Shannona v historii. Na největšího dobráka na světě se nehodí, ale už kvůli tomu bizáru se na to vyplatí podívat. Jinak to fakt není nic extra, průměrný film s podivnou vánoční zápletkou a pár dobrými vtipy.(15.12.2017)

 • P1tr
  ***

  Pottersville kupodivu není další spinoff Harryho Pottera, ale jde o Vánoční komedii s celkem zvláštní premisou, která se bohužel své podivnosti nedokáže naplno oddat, neboť má kromě humoru ambice také zahřát u srdce, ale naštěstí tuto křehkou a riskantní kombinaci zvládá celkem obstojně a vedle ucházejících fórů nabízí i hřejivé momenty, které kupodivu vzhledem ke zvláštnímu příběhu nepůsobí uměle a nepatřičně, za což tvůrcům patří obdiv. Samo o sobě jde o vesměs průměrný film, který ovšem táhnou o kousek výš skvělí herci, díky čemuž jde ve výsledku o sympatický pokus přijít s něčím trošku jiným, než je v žánru zvykem.(4.3.2018)

 • kaylin
  ***

  Tohle je tak neskutečně divný film, ale přitom tak skvěle obsazený, že jsem se u něj prostě musel bavit, i když bych nechtěl. Chlapíka s tváři Michaela Shannona si spletou s Big Footem. On teda na sobě měl masku gorily. A to všechno má kolem sebe spoustu bizarních postaviček, které jen přidávají na bizarnosti. Divný, ale hezky divný film.(5.2.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace