Nesmrtelný život Henrietty Lacksové (TV film)

The Immortal Life of Henrietta Lacks

USA, 2017, 120 min

Bohužel to dopadlo tak jak to dopadlo. Děj byl hodně stručný a poměrně krátký, protože vlastně toho víc ani říci nešlo o Henriettě Lacksové. Postavy se sice chovali zvláštně, ale reakce dávali smysl. Vůbec jsem se při sledování nenudil, ale chybělo mi toho ve filmu hodně.(30.1.2019)

• BOURQUE

Začiatok dobrý, ale potom kvalita ide postupne dolu. Veľká škoda, pretože samotný príbeh ma veľmi zaujal. Predpokladám, že kniha bude oveľa lepšia. Osobné hodnotenie: 66% (**) (29.11.2017)

Doporučuji KNIHU místo filmu...!!!! Zmařen velký filmový potenciál...(25.9.2017)

• Eruwen

Nevím, nakolik to byl herecký výkon Oprah Winfrey, ale její postava mě tak nehorázně štvala! Jak mám ze zkušeností bohužel tu čest, chovala se jako typická čeroška (ne, nejsme rasista, ale tohle by vám potvrdil i lecjaký muž afrického etnika), to jest nesnesitelná sebestředná kr*va.. Mno, může to být i výkon na Oskara, nicméně, za mě takhle - stačilo by mi přečíst si krátký článek v novinách, abych věděla, o co šlo, popř. zmiňovanou knihu, ale na film už mě nikdo nedonutí se dívat. Strašné, ne, už nikdy. Hvězdy dávám za trpělivost Rose Byrne a onu knižní předlohu.(17.7.2017)

• Johnny.ARN

Ježiši Kriste, prečo? ODPAD!(21.9.2017)