Koho hledá Kevin?

On the Line

Hľadá sa Kevin

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 2001, 85 min

Rozpočet $16miliónovTržby USA $4,365,455Tržby Celosvetovo $4,403,019(8.1.2010)

• Mr.Floyd

Mnohokrát použitý námet v nevýraznom prevedení, herecky a režisérsky slabý. Celý film pravdepodobne vsádzal len na city diváka čo síce môže byť produktívne, ale náročnejšieho diváka, ktorý sa nedá obalamutiť "neuveritelne romantickým príbehom nekonečnej a všemocnej lásky" nemá toto dielko čím zaujať.(20.5.2008)

Mladík jménem Kevin právě potkal dívku svých snů v nadzemní dráze v Chicagu a jeho péro hned po ní zaplanulo. Ale to je vše, protože si nevěřil, tak ji nechal odejít. Nic o ní neví a nemá na ní ani číslo. Ale nedá mu to spát a spolu se svým kamarádem Rodem se rozhodne krásku najít. Když se o jeho hledání dozví místní noviny, stane se Kevin magnetem pro všechny dívky, kromě té, kterou hledá. Příjemná romantická komedie disponuje zpěvákem Jamesem Lance Bassem a okouzlující Emmanuelle Chriqui, a to není málo, anebo je?(11.2.2009)

• robo7773

** (33 bodov zo 100) Urcite ste uz aj niečo podobne videli, chlapec sa najde babu do ktorej sa hned zalubi, no nevie ani ako sa vola, a rozhodne sa ju najst. Typicka americka zapletena situacia, kde sa im do cesty postavi mnozstvo prekazok, ale posledny zaber fim je vzdy ako su v zalubenom objati, cely stastny ze sa to tak skoncilo, a ze sa nasli. Americky happy end sa proste musi konat, ale normalny bezny smrtelnici vedia, ze to tak vacsinou nebyva, ze sa to moze stat len vo filme.(20.5.2008)

• Torision

Mno, musím konstatovat, že tenhle film je něco tak debilního, že jsem to fakt málem nedal. Kromě tragickýho výkonu Jamese Lence Basse a všech ostatních zúčastněných se nedočkáme vlastně ničeho, protože tvůrci nejspíš neslyšeli o nějakým ději nebo příběhu ani v radiu a 85 minut dlouhej "film" se zdál jako tříhodinovej. Jo a asi nejvtipnější scéna z filmu je ta, když Kevinovi jedna ženská vyjmenovává všechny prezidenty, to mi fakt rozum stál. Takže moje pocity z tohodle bijáku : Nic, Kevin(kretén), nic, nuda, nuda, Timberlake(dement), nic, nic, nic, nuda, píčovina, sračka. Už to víckrát nechci vidět.(15.9.2007)