No Chance of Recovery - Kandidáti Existence (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

Česko, 2017, 4 min

Jan Werich (a.z.)

Komentáře uživatelů k hudebnímu videoklipu (4)

"Kam ztratila se lidskost? Proč chceme žít jak ti druzí? Lidi na lidi jsou jako saně, člověk na člověka jako kat. Podívejte se na ně, musíte naříkat". Do čtyř minut vměstnaný doslova dech beroucí kombinace post hardcore, strhující lyriky a obrazového doprovodu, který sice tvoří běžnou kulisu našich životů, ale ze kterých vám zaručeně bude špatně! Rázem jsem se vrátil do doby, kdy podobně emotivní hudba a texty s posláním člověka nutily něco dělat, hledat odpovědi na otázky a morální zrcadlo nás podvědomně hnalo být lepšími. No Chance Of Recovery se trefili přímo do černého a tenhle klip by si měl každej pouštět před spaním, před tím než otevře pusu nebo něco udělá.(21.2.2017)

• Trancetino

Jeden z mých nejoblíbenějších českých klipů a textů. Kapela NCOR poukazuje na problémy a absurditu dnešní společnosti, ze které se vytratila lidskost, kde si každý soukromničí jen na svém písečku, všem akorát závidíme a jsme sobečtí. Z kombinace hudby, procítěného vokálu a trefně vybraných záběrů, musí mít husinu i ten největší ignorant. Velký plus za text, zpívaný česky!(20.9.2018)

Kapela NCOR mi nie je celkom známa, no s týmto songom a videoklipom u mňa vyhrali. Už úvodné slová Jana Wericha chytia za srdce. Vynikajúco zostrihané zábery spolu so silným textom to len gradujú. V dobe, kedy v našich vládach sedia fašisti, ľudia zabúdajú nielen na zverstvá, ktoré napáchali nacisti ale aj komunisti a mladým ľuďom nič nehovorí 17. november 1989, by mal tento videoklip vidieť každý (a najmä mladý) človek. Len škoda, že sa pravdepodobne nedostane mimo scénu(27.2.2017)