Část II. (S01E02) (epizoda)

Part II

Drama / Mysteriózní / Thriller / Krimi

USA, 2017, 43 min

Tak tenhle napínavý seriál si konečně zase po čase fakt užiju. Má to styl, který mám ráda. Trocha tajemna a psychologie neuškodí.(2.11.2019)

Ve druhé epizodě se tvůrci věnovali více osobnímu životu některých postav, takže pochopitelně ubylo napětí, děj ale ani tak nepřestal být zajímavý. Líbilo se mi, že všechny retrospektivní scény byly pro děj podstatné a nešlo jen o zbytečnou vatu, která se tak často objevuje v jiných počinech. Mimochodem- fajn dětství... No jo, no, panbíčkáři...(18.1.2019)

Druhá časť veľmi prekvapila, tam kde som predpokladal že všetko inovatívne a nepredvídateľné končí ma seriál opäť prekvapil. Obľubujem si hlavných hrdinov a som zvedaví kam sa ešte seriál posunie ale zatiaľ to vyzerá že nie je všetko také jednoznačné ako sa na prvý pohľad mohlo zdať. 90%(7.4.2020)

Zahad porad pribyva.(10.8.2017)

O její vině nemůže být s ohledem hned na několik svědků pochyb. Cora je s osudem smířená, hlavně chce mít vše rychle za sebou. Je tu ovšem ještě zkušený detektiv Harry, který sice bojuje se svými vlastními démony a který má potíže ve vlastním manželství, nicméně se mu u soudkyně podaří získat čas (soud chce zjistit, zda je Cora ve stavu absolvovat soudní proces) a pokusí se přesvědčit obviněnou, aby na vysvětlení svého náhlého a nekompromisního konání spolupracovala. Stejně jako minule se vracíme do minulosti, do Corina dětství, které ovládala silně věřící autoritativní matka. Její sestra Phoebe totiž trpěla nevyléčitelnou nemocí a v rodině se tomu vše podřizovalo. A nedej bože, aby se někdo zakousl do čokolády, kterou dostal od tety. Hned následující setkání Cory a záměrně provokujícího Harryho končí jejím výpadem, kdy detektiva udeří na totožná místa, kam Frankieho Belmonta. Zopakovala přesně to, co provedla na pláži. A ani o tom neví. Zajímavé. Sice se v posledních letech stáhla, Jessica Biel nicméně hrát rozhodně umí.(13.9.2020)