Část V. (S01E05) (epizoda)

Part V

Drama / Mysteriózní / Thriller / Krimi

USA, 2017, 43 min

"We're looking at a female, teenager or young adult. Been out here three to four years. No more than ten."(26.11.2019)

Možná je epizod víc, než by mělo být, ale zatím můj zájem nepolevuje. U Harryho objevu jsou forenzní technici, obětí je mladá dívka, která v místě ležela až pět let. Analýza možná odhalí, komu patří staré krvavé skvrny z deky, ve které tělo leželo. Jenže na případu musí Harry nově pracovat s kapitánkou Ann z newyorské státní policie, což nebude vůbec snadné. Ta si navíc myslí, že má k obviněné příliš blízko. Ann nutí Coru k dohodě a k přiznání k druhé vraždě. Harry má zajímavou stopu, která směřuje k sídle zvaném Beverwyck. Doma se mu to ovšem solidně rozsypalo. Sestry dál sní o dovolené na Floridě a tvůrci poodhalují rovněž kroky, kterými na odjezd z depresivního domova získávají peníze.(19.9.2020)

Měl jsem pocit, že potom, co stopy a Cořiny vzpomínky přivedly Harryho do loveckého klubu, atmosféra zhoustla. I v páté epizodě tvůrci výborně provázali scény ze současnosti a minulosti, a přestože na mě tento díl nezapůsobil stejně silně jako ten úvodní, zasloužil by si proti třem předchozím epizodám půl hvězdičky navíc. 4*+(19.1.2019)

pěkně se to zamotává, zatím nejlepší serial tento rok.(3.9.2017)