Část VIII. (S01E08) (epizoda)

Part VIII

Drama / Mysteriózní / Thriller / Krimi

USA, 2017, 43 min

„Chtěly jenom žít!“ Cora s rozpíchanými předloktími měla především zapomenout. Nepodařilo se to úplně, nicméně verdikt právě padl: minimálně 30 let ve státní věznici. Ovšem Harry, který má své vlastní metody překračující běžné policejní postupy, vytrvává. Sám věří tomu, že za to, co nám někdo v mládí udělal, nemůžeme. Nejen tapetový motiv jako na dolarové bankovce pak dá policii neprůstřelné důkazy. Herci jsou skvělí. Bill Pullman vystupuje jako přemýšlivý introvert i životem unavený empatik. Zdeptaná Jessica Biel ze sebe ždíme solidní emoce a tahle role jí po letech opravdu slušně sedla.(20.9.2020)

Zaujímavé ukončenie série (alebo seriálu?), myslím že ak som nezabudol na niečo tak všetky otázky boli zodpovedané.(8.10.2017)

"What about what happened after? The scars on your arms. The man with the mask."(27.11.2019)

Normálně bych závěrečnou epizodu ohodnotil čtyřmi kousky, ale naprosto svévolně jsem jednu mršku přihodil, protože jsem byl k seriálu místy až příliš kritický. Tento počin, u kterého jsem se ani na chvíli nenudil, si ode mě určitě zasloužil hezčí přístup.(19.1.2019)

Luxusní závěr. Pro mě nejlepší seriálové překvapení všech dob.(24.3.2020)