Adam, Bess a malý Julian (Elisha Henig) si udělali výlet k Niagarským vodopádům. Nečekaná porucha auta jim ale tuto cestu zkomplikuje a musejí přespat v nedalekém hotelu poblíž města Keller. Ráno se Julian rozhodne oběma udělat snídani. Jakmile se ale Adam a Bess napijí čaje, co jim donesl, začnou se dusit a po chvíli bolestivé agónie umírají. Později na místo vyšetřování dorazí mladá detektivka Heather Novacková (Natalie Paulová), která v lese za hotelem najde vyděšeného a zamlklého Juliana. S tímto případem si Heather neví rady, a proto chce požádat o pomoc někoho zkušenějšího. Zavolá tak detektivovi Harrymu Ambroseovi (Bill Pullman) z Dorchestru, který v nedávné době vyřešil složitý případ Cory Tanetyové. Heather jej zná díky svému otci Jackovi (Tracy Letts), se kterým Harry v Kelleru vyrůstal. Harry s odpovědí neváhá a vyráží do Kelleru, aby zde byl jako konzultant u vyšetřování. V tu chvíli však ještě netuší, že se ho případ i návrat do rodného města dotknou více, než by čekal. (Česká televize)

muti

Po prvom vypočúvaní som mal pocit že chlapec bol unesený. V tejto časti budeme mať čo dočinenia s jungom, psychoanalýzou, hypnózou a ktovie čím ešte. Okrem iného sa dozvedáme aj dôležitú info že čierna dcéra bieleho otca je gay, všetci dúfame že to bude mať dohru neskôr v seriáli. Do bingo výhry nám chýbajú ešte: 1 gymkár, 1 vegán a 1 iPhonista. ()

Necrotongue

Start druhé sezóny nebyl tak dokonalý jako úvodní epizoda první řady, přesto měl i on správně tísnivou atmosféru, příběh mě znovu okamžitě zaujal a už se těším, jak se bude všechno nejdříve zamotávat, a pak rozplétat. Musím taky ocenit přístup tvůrců ke kvótám, v postavě Heather Novack si hbitě odškrtli hned tři- žena, černoška, lesbička. Tleskám, připomnělo mi to pohádku o chytré horákyni. 4*+ ()