Hříšnice - Jamie (2020) (série)

Část VI. (S03E06)

(epizoda)
  • USA Part VI

Sonya poznává Jamieho z jiné stránky a vyděšená Leela hledá odpovědi. Ambrose chce znát pravdu za každou cenu, a tak podnikne velmi riskantní krok. (Netflix)

iN

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

...a opět další nepravděpodobné scénaristické hovadiny typu, že si potenciální oběť bude fotit nahatýho vraha, detektiv se jím nechá zasypat, no sorry ale tohle už hodně koušu. ()

sochoking

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

The Sinner je pre mňa osobne takým typickým trojhviezdičkovým seriálom. Vždy okolo šiestej epizody už viem, aké bude rozuzlenie. Avšak dnešná časť ma trochu prekvapila nepripraveného! Totiž s možnou predtuchou, že mám do činenia pravdepodobne s najlepšou sériou seriálu. ()

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V případě šesté epizody se naprosto míjím s většinovým názorem; díl měl sice zajímavější průběh než dvě předchozí části a chtěl jsem původně hodnotit výše, jenže závěr všechno pohřbil. Doslova. Stejně jako jeho nadřízený už i já mám pocit, že by si měl Harry Ambrose říct o penzi, než ho ta postupující demence úplně udolá. Abych zase jen nekritizoval; pořád platí, že Bill Pullman hraje fantasticky (problém je ve scénáři). ()