Jamieho nenávratně pohltila nicotná propast, do níž nahlížel moc dlouho. Chladnokrevně zavraždil kapitána dorchesterského policejního oddělení Briana Morrise a nechal u něj Harrymu vzkaz. Morris byl pouze první ze čtyř, které hodlá Jamie zabít, aby detektiva mučil a přivedl k okraji stejné propasti. Harry musí jednat rychle, neboť jde o životy Sonyi, Melanie a malého Elie... (Česká televize)

Necrotongue

Tvůrčí kolektiv se v závěrečném dílu třetí série opravdu "překonal" a spatlal jeden velký srágol, v němž je logika od začátku do konce bita jako žito vším, co přišlo scénáristovi pod ruku. Když si vzpomenu na to, jak se mi líbila první řada, jímá mě smutek. Takový sešup si seriál nezasloužil. ()

Loki_Six

Nick would always say, it's a quote by someone, Jung maybe. "Until you bring what's unconscious into consciousness, it will control your life... And you'll call it fate." The more you deny what's inside of you, the stronger it'll come after you from inside. ()

Najt

Mnozí asi nepochopili podstatu této řady. Mě se konec líbil. Ambroze si prožil své a Jamie mu ukázal vlastní směr a i když to byl vrah, byl to v jádru vzdělaný a dobrý, zkažený člověk. Celá epizoda se věnovala pátrání a na konci došlo i k boji. Snad poprvé v seriálu. Samotný odchod Jamieho byl zpracovaný dost autenticky a ten strach ze smrti byl zkrátka uvěřitelný. ()

iN

Tady snad není, co komentovat. S plačícím detektivem a asi dvacetiminutovou scénou umírání hlavního záporáka si to u mě seriál The Sinner definitivně zazdil. ()

muti

Podľa hodnotení som mal tušenie že to bude niečo strašné tak som nemal veľké očakávania, ale napokon to bola úplná pohoda. Žiaden Twist už žiaľ neprichádza, čo je škoda, predpokladal som že v maliarke sa prebudí nejaký vražedný inštinkt a bude chcieť maľovať ľudí ktorých následne zabije, alebo niečo také, ako v Saw, takto Jamiem všetko končí a nasledovníka nemá, aj keď o ňom kecal dosť. Jej by to pristalo keď tak rada pozerala smrti do očí. Tento koniec je dosť konzervatívny ale tunajšie hodnotenia si to fakt nezaslúži. ()

Metuje

Tak budeme radši dělat jako, že jsme třetí řadu neviděli. Nedokážu si představit, jak může seriál, jehož první řadu jsem hodnotil plným počtem předvést takovouhle sezónu. Doufám, že poslední řada bude lepší a vrátí seriál tam kam patří. ()

mijec

Tak si vravím, či by to nemalo väčšie grády, keby sa táto sezóna odohrávala od poslednej epizódy, aby si divák kládol otázku: (spoiler) prečo Harry Ambrose zabil toho chlapíka? ()