The Sinner (TV seriál)

Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2017 - 2018, 11 h 42 min (Minutáž: 42–46 min)

Tyjo ani sem nečekal, že mě to takhle v táhne do děje. Mysteriózní thriller a ženě, která zabije zničeho nic chlápka na pláži. Motiv se neví a začíná práce detektivů. Ta atmosféra je tu taková ponurá ale moc pěkně se sem hodí. Většinu věcí se dovídáme pomocí flashbacků. Je to dobře zamotaný a do posledního dílu furt tápete kdo, co,proč a jak. Narazil jsem na to náhodou a musím říct, že těch osm dílu uteklo rychle a fakt mě to bavilo. Jessica Biel je tu dobrá a roli zvládla dobře a potom je tu Bill Pullman který byl fakt skvělý. Fakt pěkný herecký výkony. Pokud někdo neví na co koukat a seriály ho baví a tahle tématika taky, tak směle do toho protože za to stojí. 80%(15.3.2018)

Pomalé tempo mysteriózna, nevedomosti a paranoje sa časom zmení na vyšetrovanie plné zahmlievania, nejasností a nových motívov. Najmä náboženská linka rodičov mohla byť rozvinutá do väčších krajností. Očakávania prvých epizód idú do stratena, respektíve výsledok je úplne odlišný, než divák predpokladá. Vyrovnanosť epizód, skvelé závery a fantastickí Pullman s Biel ťahajú tento zvláštny príbeh plný neočakávaných zvratov.(5.11.2017)

Ačkoli nemusím podobné thrillery (respektive mě spíš nudí, protože často sázejí pouze na strašně "chytrou" pointu, která vlastně není vůbec chytrá), tak mě těch několik dílů poměrně po celou dobu bavily. Sice to není nic, co by udělalo díru do světa, ale jako fajn thrillerová jednohubka to funguje úplně v pohodě. Dokonce ani ten závěr nebyl nijak pitomý, a proto v pohodě přihazuju i čtvrtou hvězdu. Ve svém žánru určitě nadprůměr.(25.4.2018)

Billa Pullmana jsem od Surveillance nikde neviděl a jsem z něj nadšený. Jeho paralelní příběh se mi zdál o něco lidštější a přístupnější než komplikované tajemství Jessicy Biel, ale obě tyto hlavní postavy byly výborně obsazené. At´ tuto sérii nazvat detektivním příběhem nebo psychologickým thrillerem, byla vynikající.(3.10.2017)

Po pilotním díle jsme si říkala, že to vypadá na mou další srdcovku, ale jaksi všechny karty jsou vyskládány na stůl už ve 3. díle a čím víc po skončení celé minisérie přemýšlíte nad dějem, postavami a jejich rozhodnutími, tak je to v podstatě jen splácaný bič z ničeho. Tolik WTF otázek, co mě po skončení napadaly a jaksi na ně tvůrci nemají odpovědi, protože nad tím asi až moc přemýšlím. No hodně průměrný seriál, co si chce hrát na druhý True Detective, ale bohužel.(23.4.2018)

• - Jessice Biel bylo při natáčení 35 let, přestože hrála postavu Cory Tanetti, které je v seriálu 27 let. Navrch hraje Coru i ve flashbacích, ve kterých jí je 23 let. (hansel97)