poster

The Sinner (TV seriál)

Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2017 - 2018, 11 h 42 min (Minutáž: 42–46 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fr
  ***

  ,,PROČ SI NEMŮŽU NA NIC VZPOMENOUT?…“ /// Pomalý – až laxní budování příběhu, který ovšem zvratem v první části hodně navnadí. Jessica Biel jako tajemná žena, která vraždila na veřejnosti za denního světla a Bill Pullman jako vytrvalej polda, pátrající po motivu, jsou dobří příběhový tahouni. Pak ten motiv…Pomocí flashbacků mrkneme na to, co všechno dokáže Bůh, plusem je taky skoro až mysteriózní atmosféra. Pak přichází čas rozuzlení a Cora ztrácí část mejch sympatií, páč mám dojem, že je to blbá kráva – a nemůžu neříct, že to na vnímání příběhu nemá vliv. Místo nenávisti cejtím letargii, což je prostě špatně. Naštěstí je tady i kus toho překvapení (jako asi aby nebyla taková kráva), takže nakonec celkem spokojenost. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Stejnojmennou knihu, kterou v roce 2007 napsala Petra Hammesfahr, neznám. 2.) Holky si vodím zásadně do sklepa. 3.) Po starý zůstal na pláži krvavej flek. 4.) Thx za titule „J.e.t.h.r.o“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ *(10.11.2017)

 • Flego
  ****

  Začne to vskutku impozantne, keď hlavná postava dobodá na pláži muža a nevie prečo... Silnou stránkou seriálu je vyrovnanosť všetkých 8 častí, dej plynie zdanlivo pomaly a pokojne ale je to mrazivý pokoj a každý diel skončí takým spôsobom, že som bol "nútený" zhltnúť túto thrillerovú jednohubku naraz. Okrem hlavnej línie seriál vhodne a niekedy podprahovo otvára mnohé myšlienky na tému ortodoxné kresťanstvo, drogy, sexuálne úchylky. Herci boli v pohode, okrem Billy Pullmana zaujala Jessica Biel, ktorá bola zároveň producentkou.(15.10.2017)

 • Makky
  ****

  Pomalé tempo mysteriózna, nevedomosti a paranoje sa časom zmení na vyšetrovanie plné zahmlievania, nejasností a nových motívov. Najmä náboženská linka rodičov mohla byť rozvinutá do väčších krajností. Očakávania prvých epizód idú do stratena, respektíve výsledok je úplne odlišný, než divák predpokladá. Vyrovnanosť epizód, skvelé závery a fantastickí Pullman s Biel ťahajú tento zvláštny príbeh plný neočakávaných zvratov.(5.11.2017)

 • pavcas
  *****

  Jesicca Biel je manželka a matka malého chlapce, které změní celý dosud bezúhoný život jediný den na pláži. Během chvíle je obviněna z vraždy, ke které se také přizná, nemá ale nejmenší tušení, proč udělala to co udělala. Detektiv (Bill Pullman), který je pověřen vyšetřováním případu by sice mohl vše rychle uzavřít, má doznání, má očité svědky, má mrtvolu, co ale nemá je motiv a ten mu nedá spát. Ačkoli to ze začátku vypadá, že příběh jede podle jasné šablony..fanaticky náboženská rodina, drogy, možná nějaké to zneužití, v druhé polovině zjistíte, že vše je jinak, že se sice Jess její život už jednou pod rukama zhroutil, ne ale z důvodů, jak je to ze začátku naznačováno.(2.10.2017)

 • Deyw
  ***

  Je to neco mezi 3-4 hvezdama..dam spis 3, protoze se to zbytecne vleklo a bylo tam celkem dost kravin..ale pribeh luxus..jessica na drogach, ktera si nepamatuje ani hovno..bodaci song.. a skvelej detektiv (pullman) kterej to cely tahne..celkem dobrej serial, dalo se to vklidu vydrzet, ale uplna topka to neni..na jedno kouknuti okej a vysumi to do zapomneni.. :((9.2.2018)

 • - Jessice Biel bylo při natáčení 35 let, přestože hrála postavu Cory Tanetti, které je v seriálu 27 let. Navrch hraje Coru i ve flashbacích, ve kterých jí je 23 let. (hansel97)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace