Po pilotním díle jsme si říkala, že to vypadá na mou další srdcovku, ale jaksi všechny karty jsou vyskládány na stůl už ve 3. díle a čím víc po skončení celé minisérie přemýšlíte nad dějem, postavami a jejich rozhodnutími, tak je to v podstatě jen splácaný bič z ničeho. Tolik WTF otázek, co mě po skončení napadaly a jaksi na ně tvůrci nemají odpovědi, protože nad tím asi až moc přemýšlím. No hodně průměrný seriál, co si chce hrát na druhý True Detective, ale bohužel.(23.4.2018)

Ačkoli nemusím podobné thrillery (respektive mě spíš nudí, protože často sázejí pouze na strašně "chytrou" pointu, která vlastně není vůbec chytrá), tak mě těch několik dílů poměrně po celou dobu bavily. Sice to není nic, co by udělalo díru do světa, ale jako fajn thrillerová jednohubka to funguje úplně v pohodě. Dokonce ani ten závěr nebyl nijak pitomý, a proto v pohodě přihazuju i čtvrtou hvězdu. Ve svém žánru určitě nadprůměr.(25.4.2018)

Spořádané matce od rodiny rupne z ničeho nic v kouli a na pláži pobodá neznámého maníka. Motivaci není schopná objasnit, právníka odmítá a všechno směřuje k tomu, že stráví hodně dlouhou dobu za katrem. Nicméně je tu všetečný detektiv, který začne postupně rozplétat, co za tím vším je. Tohle mě bavilo. Vláčné tempo přesně odpovídá charakteru děje a i když chápu, že někomu to pomalé vyprávění nemusí vyhovovat, mě to sedělo, protože i vzdor tomu se z mého pohledu pořád něco dělo. Samotné pozadí zločinu bylo smutné, temné i lidské a hlavně dávalo smysl. Žádné scénáristické boty jsem si nevšiml a ani jsem neměl potřebu jí hledat. Příjemným osvěžením byla i policistova osobní linka opepřená troškou zvrácenosti. Jessica Biel a Bill Pullman zahráli na jedničku a ačkoliv ani jeden nepatří k mým oblíbencům, sem by se jen těžko našel někdo lepší. 90%(22.3.2018)

Na seriál jsem narazila úplnou náhodou. Popis nic moc, tak jsem si řekla, že se podívám na první díl a podle toho se pak rozhodnu, zda ho dokoukám. A musím přiznat, že mě první díl chytil natolik, že jsem po něm dala hned dalších 5 a s netrpělivostí vyhlížela poslední dva. Nevzpomínám si, že bych viděla něco podobného ať už ve filmu či seriálu. Všechno to temno a tajemno perfektně zapůsobilo. A navíc je super, že není seriál nijak uměle protahovaný na několik sérií. 8 dílů je právě tak akorát, aby se stihl povyprávět celý příběh. Jessica Biel s Billem Pullmanem hrají celou dobu na výbornou. Za mě palec nahoru. ;-)(24.9.2017)

První epizoda je tak slibná! Bohužel to Jessica Biel všechno vyklopí moc rychle. A na rozdíl od knížky seriál všechen prožitý hnus v jejím životě vyladí až do té míry, že se svět zdá docela v pořádku. Jen nesmíte mít přísné rodiče a smůlu na nešťastné náhody : http://www.indiewire.com/2017/09/the-sinner-book-differences-incest-murder-nazi-abortion-orgy-usa-network-1201878805/(23.9.2017)