The Sinner (TV seriál)

Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2017 - 2018, 11 h 42 min (Minutáž: 45 min)

Tyjo ani sem nečekal, že mě to takhle v táhne do děje. Mysteriózní thriller a ženě, která zabije zničeho nic chlápka na pláži. Motiv se neví a začíná práce detektivů. Ta atmosféra je tu taková ponurá ale moc pěkně se sem hodí. Většinu věcí se dovídáme pomocí flashbacků. Je to dobře zamotaný a do posledního dílu furt tápete kdo, co,proč a jak. Narazil jsem na to náhodou a musím říct, že těch osm dílu uteklo rychle a fakt mě to bavilo. Jessica Biel je tu dobrá a roli zvládla dobře a potom je tu Bill Pullman který byl fakt skvělý. Fakt pěkný herecký výkony. Pokud někdo neví na co koukat a seriály ho baví a tahle tématika taky, tak směle do toho protože za to stojí. 80%(15.3.2018)

Jesicca Biel je manželka a matka malého chlapce, které změní celý dosud bezúhoný život jediný den na pláži. Během chvíle je obviněna z vraždy, ke které se také přizná, nemá ale nejmenší tušení, proč udělala to co udělala. Detektiv (Bill Pullman), který je pověřen vyšetřováním případu by sice mohl vše rychle uzavřít, má doznání, má očité svědky, má mrtvolu, co ale nemá je motiv a ten mu nedá spát. Ačkoli to ze začátku vypadá, že příběh jede podle jasné šablony..fanaticky náboženská rodina, drogy, možná nějaké to zneužití, v druhé polovině zjistíte, že vše je jinak, že se sice Jess její život už jednou pod rukama zhroutil, ne ale z důvodů, jak je to ze začátku naznačováno.(2.10.2017)

Na seriál jsem narazila úplnou náhodou. Popis nic moc, tak jsem si řekla, že se podívám na první díl a podle toho se pak rozhodnu, zda ho dokoukám. A musím přiznat, že mě první díl chytil natolik, že jsem po něm dala hned dalších 5 a s netrpělivostí vyhlížela poslední dva. Nevzpomínám si, že bych viděla něco podobného ať už ve filmu či seriálu. Všechno to temno a tajemno perfektně zapůsobilo. A navíc je super, že není seriál nijak uměle protahovaný na několik sérií. 8 dílů je právě tak akorát, aby se stihl povyprávět celý příběh. Jessica Biel s Billem Pullmanem hrají celou dobu na výbornou. Za mě palec nahoru. ;-)(24.9.2017)

První epizoda je tak slibná! Bohužel to Jessica Biel všechno vyklopí moc rychle. A na rozdíl od knížky seriál všechen prožitý hnus v jejím životě vyladí až do té míry, že se svět zdá docela v pořádku. Jen nesmíte mít přísné rodiče a smůlu na nešťastné náhody : http://www.indiewire.com/2017/09/the-sinner-book-differences-incest-murder-nazi-abortion-orgy-usa-network-1201878805/(23.9.2017)

Billa Pullmana jsem od Surveillance nikde neviděl a jsem z něj nadšený. Jeho paralelní příběh se mi zdál o něco lidštější a přístupnější než komplikované tajemství Jessicy Biel, ale obě tyto hlavní postavy byly výborně obsazené. At´ tuto sérii nazvat detektivním příběhem nebo psychologickým thrillerem, byla vynikající.(3.10.2017)

• - Jessice Biel bylo při natáčení 35 let, přestože hrála postavu Cory Tanetti, které je v seriálu 27 let. Navrch hraje Coru i ve flashbacích, ve kterých jí je 23 let. (hansel97)