Život začíná po stovce (festivalový název)

Life Begins at 100

Dokumentární

Švédsko, 2015, 58 min

Åsa Blanck

Televízny film, ktorý je sondou do života prekvapivo vitálnej sto jeden ročnej babky sršiacej sebakritickým humorom a hláškami. Na festivale Jeden svět som sa od začiatku tešil najviac práve na tento film, preto mi bolo cťou ho uvádzať. Keď zostarnem, chcem byť ako ona a nie iný!(1.4.2017)

Dagny, v první řadě děkuju, že jsi mě tak pobavila! Tvůj optimismus je odzbrojující! Zadruhé děkuju, že jsi mi dala naději. Naději, že nikdy není pozdě změnit svůj život a začít ho žít tak, jak nám velí naše srdce a duše. Děkuju, že jsi mi ukázala tvou odvahu a statečnost. Děkuju, že díky Tobě vím, že nikdy není pozdě na to začít znova tančit. Děkuju, že vím, že život může začít po stovce, nebo vlastně kdykoliv. Děkuju za inspiraci! Jsi úžasná!(17.4.2017)

Nejstarsi svedska blogerka si ve 101 letech najde partaka - nejstarsiho svedskeho DJ. Zarim :-)(4.4.2017)