Molly Strandovou dožene její minulost. (HBO Europe)

tron

"Koľko Mimoňov si musela zabiť kvôli tomu saku?" - "Šesť." Postava Melanie Lynskey (Nebeské stvorenie, Dva a pol chlapa) strašne hrozná, sorry Melanie. Naopak André Holland (Knick) to v pohode ťahá v každej svojej scéne. Dole to okrem protivnej Melanie sťahujú aj otravné flashbacky do detstva. ()

Anderton

Takmer celá epizóda sa sústredí na miestnu realitnú maklérku, ktorá má ale spoločné spomienky s právnikom - navrátilcom. A nielen to, dokonca má aj zvukové halucinácie a nočné mory, respektíve niečo konkrétnejšie, čo môže mať dopad na celkové dianie. Záverečné minúty tu sú pre fanúšikov hororu, prvýkrát tu dokázal Castle Rock aj skutočne vystrašiť. No a schyľuje sa k súdu, takže nás môže najbližšie čakať slušná súdna dráma. ()

Trevor

Henry Deaver sa vďaka Molly Strandovej konečne dostane k svojmu klientovi. Molly sa to podarí dosiahnuť počas svojho vystúpenia v miestnej televízii, kde spomenie, že tam protizákonne držia mladíka. Vedenie väznice sa chce s Deaverom a jeho klientom dohodnúť na mimosúdnom vyrovnaní, čo Henry odmietne. Vďaka spomienkam z detstva sa dozvedáme, že kazateľa Deavera odpojil Molly od prístrojov a jeho duch ju prenasleduje doteraz. Kto má rád Kinga si seriál zrejme obľúbi, tretia časť však bola zatiaľ najslabšou v celom seriály, napätie v nej priniesli iba Kidove otázka či to už začalo. ()

Sayko

Tak se nám z Molly stalo něco víc, než nudná, nepříjemná herecká postava. Přiblížili jsme si příběh Molly Strandové, který absolutně netuším, k čemu nám je + není vůbec zajímavý, avšak něco mi říká, že se v dalších dílech Molly s Shawsanským případem propojí. Inu zatím nic moc, kamerové záběry úžasné, ale příběh prostě trochu vázne. ()

brasek

Z celého tretieho dielu stojí za zmienku nejakých desať minút, čo ako tak posúvajú dej... zbytok je balast. Možno o dve či tri časti budem príbehom nadšený, ale zatiaľ nič tomu nenasvedčuje a ani tam nebadám nejaký skrytý potenciál. ()