Krabice (S01E04) (epizoda)

Scénografie:

Steve Arnold

Kostýmy:

John Dunn

Henry Deaver pri prezeraní starých novín zistí, že podozrivým z jeho zmiznutia v roku 1991 bol Vic Desjarins. Vyberie sa ho navštíviť, nájde tam však bývať iba jeho brata, ktorý mu dá mimo iné spis z prípadu Henryho zmiznutia. Mama odmieta odísť s Henrym do domova dôchodcov v Texase a aby sa Henryho čím skôr zbavil aj vyšetrovateľ prípadu jeho únosu, ktorý teraz žije s jeho mamou tak mu povie že reverend pred smrťou označil za vraha Henryho. Ten sa vďaka týmto okolnostim rozhodne pristúpiť na dohodu s väznicou a oznámi to dozorcovi Denisovi že proces proti vedeniu väznice nebude. Ten, zničený z pomerov z väznici, vezme do ruky zbraň a obráti ju proti kolegom, aby prinútil Henryho Deavera a ostatných rozmýšľať nad tým, čo sa v Castle County deje. Masaker, ktorý rozpúta v závere Denis s fantastckým hudobným doprovodm dali úplne zabudnúť na predchádzajúcu slabšiu epizódu.(15.8.2018)

• tron

Sorry, začína to byť brutálne nuda. Nebyť finálnej masakry, tak by som s hodnotením išiel snáď ešte nižšie. Som v šoku. Pevne verím, že je to len výnimka a nasledujúce epizódy budú už len lepšie.(17.8.2018)

• Lacike

Tak nic. Koncim. Zahady tohto serialu idu uplne mimo mna.(4.8.2018)

"Úsměv bývá levnější než plastika.." ;)(5.1.2019)

Nic se tam neděje. Horor ani trochu. Přestávam sledovat, a to jsem se na seriál těšil, dobrých hororových seriálů moc není.(14.8.2018)