tron

Obávam sa, že to ide do kytek. Absolútne o ničom, nezaujímavé. Výprava krásna, mám slabosť pre tieto mestečká ukryté v jesennej prírode okolitých lesov. A André Holland na to má, to je bez debaty. Všetko ostatné je však bieda, príbeh nezaujímavý, jednotlivé dejové linky nudné a dokonca aj Scott Glenn ako Pangborn, do ktorého som vkladal nemalé očakávanie, je priemerný. ()

brasek

Pokiaľ sa seriál nerozbehne ani po 5. časti tak patrí do... nech je autorom King, Baker a či Hitchcock. Tento diel je o trochu lepší ako predchádzajúce, zbavil sa nejakého toho balastu, ale stále to nie je ono. Aj ja mám rád Kinga, ale preto nebudem kvôli jeho menu oslavné ódy vypisovať a pridávať o jednu či dve hviezdičky naviac. ()

Anderton

No, seriál sa asi vážne dal vtesnať do ôsmich častí. Ale treba mu ísť trochu viac oproti, ono všetko, čo sa v ňom odohráva, má zmysel pre dej, nedá sa zase hovoriť o nejakom umelom naťahovaní. Za tri asi iba preto, že táto epizóda nebola tak úžasne nasnímaná ako tá predchádzajúca. Ale začína sa ukazovať, o čom všetkom séria je, len to vážne, ale vážne nie je pre každého. ()

Trevor

Kid prisľúbi Alanovi Pangbornovi pomoc s Ruth výmenou za auto bývalého riaditeľa väznice Laceyho. Henry Deaver, ku ktorému prišiel na prázdniny syn, umiesnti Kida do psychiatrickej liečebne a pochová pozostatky otca. Počas obradu si všimne svojráznu dvojicu, ktorú neskôr vyhľadá v lese a zistí, že poznali jeho otca. Molly sa zverí Henrymu so svojimi spomienkami na smrť jeho otca, on ju však označí za blázna. Alan Pangborn na vrakovisku získa vrak auta riaditeľa Laceyho a správe, že v psychiatrickej liečebni došlo k požiari a ušli 4 pacienti nevenuje pozornosť. Po návrate domov nájde na verande domu Kida zo zakrvavenými rukami. Skvelý záver vynahradil slabšiu chvíľku seriálu, ktorou bol rozhovor Henryhu s Williem a jeho mentorom v lese. ()