Henry Deaver (S01E09) (epizoda)

Fantasy / Horor / Mysteriózní / Thriller / Drama

USA, 2018, 45 min

Celkově si seriál drží pro mě skutečně vysokou kvalitu a na každý další díl se třesu jako malá, jen nevím, jestli při deseti epizodách na sérii, bylo nutné udělat hned dva díly, které se soustředí pouze na minulost a i když epizoda zodpovídá (méně či více uspokojivě) některé důležité otázky, v ději jsme se reálně nikam nehnuli. Je hodně těžké si představit, že by jedna zbývající epizoda měla dovést tohle všechno k nějakému rozuzlení.(5.9.2018)

MINDFUCK!!! Asi ako za čias Lyncha sakra riadne mi preskakovali mozgové závity pri tomto dieli milujem takéto príbehy kde je všetko na hlavu a človek musí rozmýšlať Castle Rock paráda!(7.9.2018)

• LIVINGDEAD

Tak tohle už byla do nebe volající fraška!(9.9.2018)

• tron

Tak nie, celé zle. 9 dielov z 10 za nami a hodnotím to ako sklamanie. Zaujímavá látka, ktorá sa ale vybrala pre mňa neželaným a nudným smerom. Je pravda, že deviata epizóda ponúkne zásadný twist, ale zapôsobil na mňa skôr štýlom "hmmmm, ozaj?", než "wow, pecka!!!". Teším sa na posledný diel, aby to už konečne bolo za mnou.(11.9.2018)

"Věříš mi, že ano ?!"(8.1.2019)