Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Trevor
  ****

  Annie Wiliesová (postava z Kingovho románu Misery nechce zomrieť) prichádza do Castle Rocku, aby so svojou dcérou Joy unikla pred minulosťou. Spoznáva pomery v miestnom mestečku, pocíti narastajúce rasové napätie medzi domácimi a utečencami zo Somálska, svojrázneho "lídra" mestečka otca Merrila a jeho deti Esa, Nadju a Abdiho a zoznámi sa aj zo záhadnou minulosťou, ktorá sa týka mesta ktoré sa kedysi pýšilo názvom Nový Jeruzalem...Výborná Lizzy Caplan, dobre rozvinutý príbeh ktorý však v závere dostal miernu trhlinu aby to v samotnom závere opäť dotiahol do skvelého konca. Konca? V Castle Rocku jeden nikdy nevie...(21.1.2020)

 • jackalsc
  ****

  Druhá série se více odlepuje od země než ta první, ale zas tak naškodu to teda není. Atmosféra zase tuctová. Hodně se mi líbila pasáž o 400 let zpět. Z hereckého obsazení zase nic na výtku. Se mi vždycky líbí jak se někdě zjeví Paul Sparks. Vynoří se snad z kanálu a udělá vám postavu jakou si řeknete. Chcete slizouna? Volejte Sparksovi. Chcete vypočítavého spisovatele? Volejte Sparksovi. Chybí vám nějaký herec? Volejte Sparksovi, zaskočí. Docela mě zajímá v čem bude pokračovat třetí série, pokud vyjde. Každopádně postava Kida se zamotala ještě víc, než je zdrávo.(25.12.2019)

 • zdenzo
  *****

  Namíchat rodinne drama k problematice migrantu, valecnemu trauma, hororu prvnich osadniku a umistit do kingovskeho okresu Derry - Castle rock je hodne odvazne a ono to neskutecne funguje! Uplne jine nez vagni prvni serie, z niz zustaly jen kulisy prapodivneho mista. Uz chybel jenom krvelacny mimozemstan prevleceny za komedianta, ale to je zas jiny pribeh z mesta o kus dal ;) A videt Tima Robbinse vstupovat byt na navstevu do Shawshanku je neskutecne zvlastni pocit :D 95%(14.12.2019)

 • kaylin
  ***

  Druhá sezóna seriálu „Castle Rock“ ke pro mě podobná jako první. Je tu hodně rozehráno, jsou zde skvělé postavy, kdy Lizzy Caplan je prostě výborná, ale ke konci e najednou dostavuje pocit, že je to celé jen tak nějak podivně pospojovaná slátanina, která moc dobře nefunguje. Je tam toho moc a na konci stejně nemáte pocit naplnění. A minulost Annie Wilkes jsem prostě znát nechtěl.(20.1.2020)

 • M.i.k.e
  ****

  v mnoha aspektech povedenější než první řada.Dvojka je přímočařejší,pochopitelnější,má větší tah na bránu (většinou),ale stejně jako její o rok mladší sestra trpí nevyrovnaností a stejně jako u jedničky i tady finále lehce vyšumí do ztracena.I když je pravda,že finální tečka byla super.Celkově by tvůrci udělali lépe,kdyby se víc zaměřili na Annie a ne na somálce,ale budiž.Lizzy Caplan skvělá,návrat Tima Robbinse do Shawshanku fajn...70%(16.12.2019)

 • - Rozprávka, ktorú v jednej scéne pozerá mladá Annie (Ruby Cruz) sa volá An American Tail (1986). (Astonko)