Ať řeka teče dál (S02E01) (epizoda)

Let the River Run

Fantasy / Horor / Mysteriózní / Thriller / Drama

USA, 2019, 58 min

Zatiaľ čo väčšinu obyvateľov Castle Rocku trápi výstavba nového centra pre utečencov zo Somálska a návrat väzňov do ich "domova" po udalostiach z prvej série, do mesta prichádza Rita so svojou dcérou a je evidentné, že pred niečím ale niekým uniká. Či je práve Castle Rock dobrou voľbou na začiatok nového života, ukáže už niekoľko prvých dní...úvod navnadil veľmi solídne, avšak treba uznať že zatiaľ to bol viacmenej teaser na udalosti, ktoré nás čakajú, aj keď Kingova stopa sa pohrebiskom čarodejníc spomína pomerne skoro.(17.11.2019)

Lizzy Caplan je rovnako skvelá ako nádherná herečka. Pekne sa to rozbieha. Verím, že by to dokonca mohlo byť lepšie ako prvá séria, ak to majú premyslené do konca (lebo tá jednotka naozaj neviedla nikam).(24.10.2019)

"To dřív poteče krev na Vánoce, než bych někoho nechala ti ublížit.."(28.10.2019)

Lizzy Caplan je totálne me-šu-ge.Alebo,žeby nie??? Aj keď som mal prvú seriu za pošahanú,tak až táto séria pravdepodobne naplní význam toho pomenovania.(24.10.2019)