Nový Jeruzalém (S02E02) (epizoda)

New Jerusalem

Fantasy / Horor / Mysteriózní / Thriller / Drama

USA, 2019, 43 min

"My před něčím utíkáme, mami ?!"(2.11.2019)

V Castle Rocku sa potom, čo sa "stratí" John "Eso" rozpúta pátranie keď ho hľadá nielen jeho strýko Merrill ale aj Abdi. Rasové napätie medzi domácimi a komunitou somálčanov sa tým ešte zhorší. Abdi navštívi dom v ktorom sa schádzajú bezdomovci a ktorý má pochybnú minulosť, pretože sa v ňom v minulosti žili uctievači Satana. Merrill zistí, že Annie Wilkesová má vedomosti o tom, kam sa "stratil" jeho synovec Eso a vyhľadá ju v nemocnici, kde mu povie že sa jej a jej dcére Joy, ktorá si poranila ruku a leží na lôžku, Eso vyhrážal preto čo Joy mala vidieť. Annie Merrillovi povie, že za zmiznutím Esa by mohol byť černoch a podľa opisu Merrill spozná Abdiho, ktorého s priateľmi chytia. Annie sa s Joy z nemocnice vracia domov a pred domom uvidí niekoho koho by už medzi živými rozhodne nečakala...Zapracovanie Annie Wilkesovej z románu Misery nechce zomrieť je rozhodne dobrým ťahom, a treba uznať aj to, že návrat Esa či Abdiho sľubuje do ďalších častí viac ako zaujímavé pokračovanie.(25.11.2019)

No až taký horor som teda nečakal.Prichádza Doba hororová!!! 🤣(28.10.2019)