Pouta, která svazují (S02E03) (epizoda)

Ties That Bind

Fantasy / Horor / Mysteriózní / Thriller / Drama

USA, 2019, 45 min

Eso navštívi svojho otca v nemocnici a neskôr do domu Merilových naláka realitnú agentku pod zámienkou, že má záujem o kúpu domu. Abdi sa priateľke zdôverí, že starého Martella zachránil iba vďaka tomu, že jeho sestra má k ich adoptívnemu otcovi dobrý vzťah. Annie Wilkesová dcére Joy prezradí, že zabila Esa a ten sa im teraz bude chcieť pomstiť. Joy svoju mamu uspí, pripúta k posteli a snaží sa ju presvedčiť aby začala užívať lieky, pretože je presvedčená že jej mama ich vysadila a to je dôvodom jej halucinácii. Keby tak Joy vedele to, čo vie jej mama...celá epizóda je postavená predovšetkým na hereckom výkone Lizzy Caplan a jej rozhovoroch z jej dcérou, treba uznať že úlohu Annie zvláda vynikajúco, ale celkovo sa príbeh v podstate neposunie nikam. Napriek tomu spokojnosť, ale v každom prípade v ďalšej epizóde musí prísť aspoň k nejakému posunu v deji, pretože otázok je stále viac.(2.12.2019)

"Jak ti chutnaly brownies ??" ;)(4.11.2019)

To som fakt zvedavý kam toto povedie ,lebo už mi nad tým fakt ostáva rozum stáť.Opätovné odkazy na Shawshank dosť dobre nechápem nakoľko " Vykúpenie z väznice Shawshank" bolo pevne ukotvené v realite bez akýchkoľvek mysterioznych či hororových prvkov.(28.10.2019)

tak zatim druha serie jede na plne obratky..oproti prvni serii znacny posun,i kdyz to zdanlive nema vubec nic spolecneho s prvni serii nebo to nejak nechapu vsechno..kazdopadne atmosfera super a dej se posouva krasne kazdym dilem.neveril jsem ze to bude tak dobre..(1.11.2019)