Dr. Nadia Howlwadaagová odhalí temnou pravdu o své minulosti. (HBO Europe)

Anderton

Tak po tejto epizóde je jasné, že v Castle Rock sa dejú nadprirodzené veci a že na konci nás teda určite nečaká nejaký zvrat, ktorý by predošlému deju dal racionálny základ. Tieto scény nie sú bohvieako objavné, skôr iba tuctovo násilné a občas aj krvavé. Naopak, dejová línia adoptovaných sirôt naberá na obrátkach a na konci je nám predložený jeden zásadný dejový zvrat a som nesmierne zvedavý, čo všetko sa vďaka tomuto odhaleniu v meste zmení. ()

Trevor

Joy utečie od mamy a zverí sa doktorke, Eso usporiada"taťkovi" párty a ozrejmí miestnym obyvateľom viac o histórii mesta...škoda, že dej tak trochu uviazol na mŕtvom bode, flashbacky z Mogadiša síce viac ozrejmili vzťah medzi Martellom a Abdim a jeho sestrou, ale hororová atmosféra sa trochu vytratila. ()

dalziel

Tak "Pan Pluhař" a kolektív to pekne rozjeli. Ja som oheň vietor vzduch Som ženských duší snežný pluh Keď kráčam mestom Všetky dievčatá mi v očiach čítajú Milé dievča smiem sa spýtať kamže, kamže len A viete o tom V tento nočný čas sú chodci náhodní 🤣🤣 ()