Castle Rock

• USA Castle Rock
Fantasy / Horor / Mysteriózní / Thriller / Drama
USA, (2018–2019), 16 h 36 min (Minutáž: 43–60 min)

Melanie Lynskey, Scott Glenn, André Holland, Jane Levy, Terry O'Quinn, Bill Skarsgård, Sissy Spacek, Alex Ziwak, Phyllis Somerville, Ryan Eatherton (více)

Série(2) / Epizody(20)

Psychologicky laděný hororový seriál Castle Rock, situovaný ve fikčním světě Stephena Kinga, je originálním příběhem kombinujícím mýtické prvky a velice intimní způsob vyprávění, jaký známe z Kingových nejoblíbenějších děl. Na několika málo čtverečních kilometrech mainských lesů se postupně odehrává epická sága utkaná ze světla a temnoty. (HBO Europe)

Recenze uživatele LIVINGDEAD k tomuto seriálu (7)

Severance (2018) (S01E01) odpad!

Zatím 80%, po třetím dílu...40%! Třetí díl byl naprostý odpad. Po 7. dílu to je už tragédie! ()

Local Color (2018) (S01E03) odpad!

Třetí díl byl naprostý odpad! Celý se točil kolem nezáživné realitní pizdě :-( ()

Filter (2018) (S01E06) odpad!

Do seriálu se vesral třetí černoch a celé to jde do kytek. Pomatená stará kráva už mi leze na nervy. A ta scéna v lese u ohniště, to už opravdu byla komedie. ()

The Queen (2018) (S01E07) odpad!

Tento díl byl zatím nejtrapnější. To nemohli té staré naplácat krém na ksicht, aby vypadala mladší? Když už se pohybovala v čase? Bylo trapné vidět babku ukládat malého černouška do postele, vidět babku s mladým manželem na pikniku a vrcholem všeho bylo vyznání lásky policajta staré babce! Každopádně, asi chápu, proč udělali tu hru se šachovými figurkami, protože té staré by nepomohl ani 20 cm make-up! Tragédie! 2. řadu už asi nezvládnu! ()

Past Perfect (2018) (S01E08)

Asi nejlepší díl ze všek těch sraček v předchozích částech. Ale kdyby se nepřistěhoval manželský pár, je opět v příběhu hovno :-( Točí prázdnotu, protože už chystají dalších 10 dílů a zřejmě jsou už v koncích.... ()

Henry Deaver (2018) (S01E09) odpad!

Tak tohle už byla do nebe volající fraška! ()

Romans (2018) (S01E10) odpad!

KUPA SRAČEK s trapným otevřeným koncem pro II. ještě trapnější sérii. Stephen King je už senilní děděk a tak se zmůže jen na pošahané bláboly! ()

Nová adaptace Prokletí Salemu našla režiséra

Nová adaptace Prokletí Salemu našla režiséra