poster

Anča a Pepík (TV seriál)

 • anglický

  Annie and Joe

  (festivalový název)
 • anglický

  Annie and Joey

  (festivalový název)
 • Slovensko

  Anička a Janko

  (festivalový název)

Animovaný / Dobrodružný / Krátkometrážní

Česko, 2017, 1 h 31 min (Minutáž: 13 min)

Komentáře uživatele pytlik... k tomuto TV seriálu

 • Anča a Pepík (TV seriál) (2017)
  ****

  Až tenhle seriál mi odhalil, že jsem dosud ve svém životě viděl pouze myši - samce. Né že by měly (všechny) motýlka, ale všechny měly fousy.(28.6.2018)

 • Anča obrem (E05) (epizoda) (2017)
  ****

  Stejně je to fajn, když se člověk ujistí, že je chytřejší než taková tříměsíční myš (myši se dožívaj dvou let, pokud vím). Pravda, jen o chlup, protože to, co Pepíka, mě napadlo tak o tři minuty před ním. Totiž že je hloupost, aby Anča tu sošku rozbíjela, stačí vydržet rok velká, pak si bude přát, aby byla malá, a mají každý další rok možnost splnit si nové přání. No jo no, ale znáte ženské, ty pro logiku nemaj pochopení, vzhled je u nich na prvním místě. Takže soška v čudu a Pepík ani neměl odvahu jí něco vyčítat. Navíc já bych ten jeho plán kapku vylepšil, po roce bych nenechal Anču přát si, ať je malá. Když vydržela bejt velká rok, tak dva (tři) vydrží taky, já bych jí tu sošku zabavil a přál si to nejdůležitější na světě - bohatství.(17.6.2018)

 • Strýc René (E07) (epizoda) (2017)
  *****

  V tomhle díle jsem jednoznačně fandil strýčku Renému, páč se projevil jako značně kreativní jedinec s velkou fantazií, zato Anče a Pepík se ukázali jako pořádný potvory, když měli to srdce mu to zkazit.(23.6.2018)