Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Americký horror o mladých manželech, šíleném vědci a lodi plné obrovských pavouků. Manželé Alexandra a Jason zahlédnou z paluby své jachty ohořelý vrak lodi a na její palubě pak objeví ohořelou mrtvolu. Než se stačí rozhodnout co podniknout, přižene se bouře, která je smete do vln a potopí jejich jachtu. O několik hodin později unavenou dvojici zachrání oceánu posádka velké nákladní lodě. Všichni jsou ochotní, chovají se k nim slušně a doktor Grbac ošetří Jasonovi jeho zranění. Brzy si však dvojice uvědomí, že na lodi přece jen není něco v pořádku. Kapitán Bigelow tvrdí, že rádio se při bouři poškodilo, doktor má na lodi až podezřele rozhodující slovo, nikde není ani stopa po nějakém nákladu, loď zdá se pluje stále dokola a Jasonův zdravotní stav se po doktorových injekcích neustále zhoršuje až se nakonec objeví halucinace. Podezřívavý Jason se pokouší odhalit, co se na lodi děje a když najde mrazák plný lidských mrtvol, je jasné, že je zle. Vzápětí však zmizí a kapitán si začne otevřeně dělat nároky na Alexandru. Ke svému překvapení však tvrdě narazí, protože ta je pěkně od rány. A také zjistí jak to vlastně je se situací na lodi. Ta totiž slouží doktoru Grbacovi jako laboratoř pro jeho experimenty s velkými pavouky, jejichž cílem je kombinací lidské a pavoučí DNA posílit lidskou imunitu. K tomu účelu má také k dispozici řadu velkých pavouků včetně jednoho, obrovského, který klade vajíčka do živých lidí a připravuje tak materiál k výzkumu. Jason se samozřejmě stane jedním z inkubátorů, ale Alexandra je odhodlaná udělat vše, aby ho zachránila. Vypne na celé lodi proud a tím otevře všechny uzamčené dveře. Ovšem nejen ty, za kterými je Jason, ale také, které vězní pavouky. Ti se rozběhnou po palubě i podpalubí a zaměstnají posádku natolik, že se Alexandra může pokusit o manželovo osvobození. Jenže dostat se pak z lodi plné obrovských krvelačných pavouků, běsnících námořníků a vzteklého doktora, nebude vůbec snadné. Zejména, když musí ještě předtím najít sérum, které Jason potřebuje, aby přežil. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (48)

lamps 

všechny recenze uživatele

Kdysi jsem viděl jedničku, která je sice hrozná, ale přece mi utkvěla v palici jako poměrně zábavný brak s pár ucházejícími hororovými momenty. Dvojku jsem si pouštěl po přečtení obsahu s tím, že se hodně zasměju. Bohužel, dopadlo to přesně tak, jak nemělo - první hodina totiž není filmařsky zase tak příšerná, ale drží se při zemi a nemá ani náznak odlehčené guilty pleasure, zatímco závěr, který je celý na guilty pleasure postaven, je absolutně bez nápadu a směšný nechtěným způsobem. Sice jsem se nenudil a je to trochu lepší než třeba tragický Arachnid, ale pořád je to ze strany tvůrců hrubé fakování každého trochu inteligentního diváka. Jinak herci jsou strašidelní a efekty .... no řekněme, že programátor neměl náladu makat a přenechal práci cvičenému mývalovi. 25% ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

No tak tohle bylo něco "úžasnýho"! Nejenom že to byla kravina na entou, ale i efekty byly hrozné, stejně tak jako herci, navíc to ani nebylo dostatečně zábavný, jestli tvůrci měli v úmyslu s tímhle námětem natočit vážnej horor... no nic. Ale jsem rád, že jsem nepodlehl nutkání usnout, protože konec, ten byl geniální :D ()

Reklama

Deimos 

všechny recenze uživatele

TV/// Obsazení 2/10 Děj 4/10 Hudba 3/10 Efekty 3/10/// +je to stravitelný -herci z třetí cennové, triky amatérské (i slepej pozná co je model a co je dělaný počítačem), chování postav i pavouků je "ehm" ...naskryptované/// Upřímně: není to tak strašné. Nebo možná je, ale nepřemýšlím nad tím. Sám se divím. Hlavní je, že jsem se u toho nenudil a že to mělo tu správnou zhovadilou a béčkoidní atmosféru. A to, že tam jsou nějací pavouci, to poznáte až po nějaké půlhodině. Pak to jde z kopce a kdyby byly menší, tak by to vypadalo hrůzostrašněji. Větší neznamená vždy lepší. Nutno dodat, že jsem viděl horší srajdy./// Celkem 31%/// ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Ve srovnani s prvnim dilem je to psiserna nuda jedna hvezda za ten konec kdy se objevi opravdu hnusny cerny pavouci a znici lod skoda kdyby to v tomhle duchu jelo od zacatku mohlo to bejt ok ps je az neuveritelny sledovat do jakych sracek se propadl Sam Firstenberg ale kdyz se najdou producenti co takovy filmy zaplati tak proc ne ()

Asia_Power 

všechny recenze uživatele

Ten pocit když, skončí horor o obrovských pavoucích, člověk jde po dvou litrech čaje na záchod a v chodbě potká pavouka, co sice nemá 10 metrů, ale zase není digitální, zaručeně je pravej a jeho cca 7 cm tak vypadá mnohem zlověstněji než ty obří hovada ve filmu. Jenže, v tom filmu byla hlavní drsňačka manželka a já se rozhodla, že budu drsná jako ona. Budu taky likvidovat pavouky a nebát se. Viděla jsem, jak to v tom filmu kosila a dokážu to samé. A tenhle pavouk v chodbě je můj první test. Takže vím dokonale přesně co mám dělat, stačí sebrat kousek toaleťáku, ohnout se k pavoukovi a smáznout ho. Nebo je tu ještě lepší plán - Alíííííkůůů pomooooc pavoouuuuuk !!!!!!!!!! ()

Galerie (9)

Zajímavosti (2)

  • V scéne, kde Alex (Stephanie Niznik) zachraňuje Jasona (Greg Cromer), je v odraze na dverách kontajnera možné zazrieť členov štábu. (vander19)
  • Keď Alex (Stephanie Niznik) a Jason (Greg Cromer) lezú po rebríku na boku lode, tak je rebrík v jednom zábere v dobrom stave a v druhom je už skorodovaný. (vander19)

Reklama

Reklama