Pavouci 2

Sam Firstenberg

Peter Belcher

Serge Colbert
  • Sadova302b50

Až si budu chtít žalostně poplakat, mám dalšího horkého adepta. Možností, nad čím se trápit, je zde nepřeberně. Pokud jsou pro mě Pavouci jednička z roku 2000 céčkovým filmem, který alespoň uběhne a já se u něj proti záměrům režiséra docela nachechtám (za to inkasoval celý jeden bodl), v tom případě strkám tento skvost do škatulky známé jako „D“, nebo-li „Děte s tím někam!“. Musím přiznat, že zvrhlou část mého já na konci popadla nehorázná chuť mrsknout tomuhle braku jednu hvězdičku, a to za neskutečný závěr, který zde mnozí uživatelé zmiňují. Tak dokonalou tečku mu může leckterá filmová volovina opravdu závidět. Čestných 0%(29.1.2015)

• Asia_Power

Ten pocit když, skončí horor o obrovských pavoucích, člověk jde po dvou litrech čaje na záchod a v chodbě potká pavouka, co sice nemá 10 metrů, ale zase není digitální, zaručeně je pravej a jeho cca 7 cm tak vypadá mnohem zlověstněji než ty obří hovada ve filmu. Jenže, v tom filmu byla hlavní drsňačka manželka a já se rozhodla, že budu drsná jako ona. Budu taky likvidovat pavouky a nebát se. Viděla jsem, jak to v tom filmu kosila a dokážu to samé. A tenhle pavouk v chodbě je můj první test. Takže vím dokonale přesně co mám dělat, stačí sebrat kousek toaleťáku, ohnout se k pavoukovi a smáznout ho. Nebo je tu ještě lepší plán - Alíííííkůůů pomooooc pavoouuuuuk !!!!!!!!!!(23.10.2016)

• J*A*S*M

No tak tohle bylo něco "úžasnýho"! Nejenom že to byla kravina na entou, ale i efekty byly hrozné, stejně tak jako herci, navíc to ani nebylo dostatečně zábavný, jestli tvůrci měli v úmyslu s tímhle námětem natočit vážnej horor... no nic. Ale jsem rád, že jsem nepodlehl nutkání usnout, protože konec, ten byl geniální :D(16.2.2008)

• Laca1313

K tomuto filmu můžu říci snad jen to,že zde hráli hrozní herci a byly tu ještě horší efekty. A ,,třešničkou,, na tomto odpadovém filmu byly pavouci řvoucí jak Godzilla.Nevim jak ostatní (podle komentářu,co tu jsou, se našli i lidé,kteří se u tohoto filmu i bavili),ale ja se nudil už od úplného začátku,a to jsem schopný se pobavit u kdejakého odpadovýho horroru:))) Tento film jsem shlédl až do konce jen z důvodu, že se snažim dokoukat všechny filmy,které si rozkoukám(18.7.2009)

• solskjaer

Myslím, že máme nástupce Eda Wooda oceněného cenou za nejhoršího režiséra všech dob. Když se podíváte na filmografii Sama Firstenberga dáte mi za pravdu. Tento film je místy horší než legendární PLAN 9 právě od Ed WOODA jen s tou vyjímkou že u Wooda mi to přijde někdy hodně vtipné, ale u Firstenberga bych chvílema brečel kam až může kinematografie klesnout.(23.1.2005)

• - V scéne, kde Alex (Stephanie Niznik) zachraňuje Jasona (Greg Cromer), je v odraze na dverách kontajnera možné zazrieť členov štábu. (vander19)

• - Keď Alex (Stephanie Niznik) a Jason (Greg Cromer) lezú po rebríku na boku lode, tak je rebrík v jednom zábere v dobrom stave a v druhom je už skorodovaný. (vander19)