Pavouci 2

Sam Firstenberg

Peter Belcher

Serge Colbert
  • Kopin

Přiznávám, pavouků se bojím. Hodně. A při pomyšlení že pavouk velký jako moje ruka, leze po mém nahém, spoceném, bezbranném těle mi..... no prostě na to radši nemyslím. Niméně od chvíle kdy jsem náhodou v televizi shlédl Spiders II, mám daleko větší strach z toho, že bych na tenhle film někdy narazil znovu. To už radši tarantuli na pupík.(18.7.2009)

• solskjaer

Myslím, že máme nástupce Eda Wooda oceněného cenou za nejhoršího režiséra všech dob. Když se podíváte na filmografii Sama Firstenberga dáte mi za pravdu. Tento film je místy horší než legendární PLAN 9 právě od Ed WOODA jen s tou vyjímkou že u Wooda mi to přijde někdy hodně vtipné, ale u Firstenberga bych chvílema brečel kam až může kinematografie klesnout.(23.1.2005)

28tý nejhorší film? Ale kdeže, celkem zábavné céčko to je. I když je pravda, že první scéna na lodi, kdy borec rozmázne botou na zdi pavouka velikosti obří tarantule, zatímco metr od něj hrajou kámoši (tuším dvě holky a jeden kluk) karty je hodně úsměvná. Zvláště poté, co jedna z holek se znuděně zeptá, proč to udělal. Už vidím jak holčiny budou hrát v klídku karty cca metr od 30cm velkýho pavouka :-D pokračování scény je ještě horší, ale pak už je vše v pohodě a od chvíle, kdy se manželský pár dostane na nákladní loď mě film bavil. Hrůzu od tohoto hororu nečekejte, digi pavouci jsou strašidelní asi jako plyšovej medvěd, ale stejně se na to celkem dobře koukalo. Klasické céčko na jedno mrknutí.(24.10.2016)

• Haymar

Tak to byl fakt hardkor jako hovado... v tom nejhorsim slova smyslu! Vydrzel sem to neco pres hodinu a i to byl myslim nadlidskej vykon... Firstenberguv "American Ninja" byl proti tomuhle kinematograficky skvost a Dudikoff je oproti vsem zucastnenym oskarovej herec! Navic ta inspirace Vetrelcem byla az prilis okata!(19.2.2008)

• Laca1313

K tomuto filmu můžu říci snad jen to,že zde hráli hrozní herci a byly tu ještě horší efekty. A ,,třešničkou,, na tomto odpadovém filmu byly pavouci řvoucí jak Godzilla.Nevim jak ostatní (podle komentářu,co tu jsou, se našli i lidé,kteří se u tohoto filmu i bavili),ale ja se nudil už od úplného začátku,a to jsem schopný se pobavit u kdejakého odpadovýho horroru:))) Tento film jsem shlédl až do konce jen z důvodu, že se snažim dokoukat všechny filmy,které si rozkoukám(18.7.2009)

• - Keď Alex (Stephanie Niznik) a Jason (Greg Cromer) lezú po rebríku na boku lode, tak je rebrík v jednom zábere v dobrom stave a v druhom je už skorodovaný. (vander19)

• - V scéne, kde Alex (Stephanie Niznik) zachraňuje Jasona (Greg Cromer), je v odraze na dverách kontajnera možné zazrieť členov štábu. (vander19)