Pavouci 2

Sam Firstenberg

Peter Belcher

Serge Colbert
  • Mr.Roman

Slovami hlavného záporáka: pavúky, ktoré sú viac lepkavé a viac mäsožravé ako akákoľvek iná bytosť na Zemi, je tento film navyše aj viac debilný a viac absurdný ako akýkoľvek iný na Zemi (česť výnimkám :D). Vrcholom tohto primitívneho a úplne zbytočného "umeleckého diela" sú zvuky pavúkov pripomínajúce slonie trúbenie, ktorých dokonca aj digitálne animované podobizne pripomínajú figúrky z bábkového divadla, nekonečné klišé a trápne natočené všadeprítomné vykrádačky slávnych filmov (keď komusi prerazí pavúk hruď zvnútra tela zostal som hľadieť v nemom "úžase"). No zo všetkého najviac nechápem ako mohol niekto dať tomuto snímku zelenú a celý jeho zmysel (snáď len ten, aby sme si viac vážili ostatných filmov). Lenže pri ostatných filmoch podobného razenie sa dá aspoň zasmiať na ich debilite, pretože sa aspoň neberú až tak vážne, ale tento.. no u tohoto som len neveriacky krútil hlavou a ešte stále sa čudujem, že som ho vôbec dopozeral (musel som sa vtedy strašne nudiť).(16.2.2008)

• Deimos

TV/// Obsazení 2/10 Děj 4/10 Hudba 3/10 Efekty 3/10/// +je to stravitelný -herci z třetí cennové, triky amatérské (i slepej pozná co je model a co je dělaný počítačem), chování postav i pavouků je "ehm" ...naskryptované/// Upřímně: není to tak strašné. Nebo možná je, ale nepřemýšlím nad tím. Sám se divím. Hlavní je, že jsem se u toho nenudil a že to mělo tu správnou zhovadilou a béčkoidní atmosféru. A to, že tam jsou nějací pavouci, to poznáte až po nějaké půlhodině. Pak to jde z kopce a kdyby byly menší, tak by to vypadalo hrůzostrašněji. Větší neznamená vždy lepší. Nutno dodat, že jsem viděl horší srajdy./// Celkem 31%///(12.11.2008)

• Campbell

Oproti mému oblíbenému béčku Pavouci 1 je to hodně slabší. Za 1) pavouci se ukazvaly v prvním dílu daleko víc , za 2) v jedničce se dělo celkem dost věcí takže člověk byl v pohodě a suprově to uběhlo a za 3) jednička měla dokonce lepší efekty(samozřejmě s porovnáním s tímhle). Jednička mi přijde celkem podhodnocená, u dvojky je hodnocení v jistých směrech uspokojivé. 30%.(31.10.2009)

• Asia_Power

Ten pocit když, skončí horor o obrovských pavoucích, člověk jde po dvou litrech čaje na záchod a v chodbě potká pavouka, co sice nemá 10 metrů, ale zase není digitální, zaručeně je pravej a jeho cca 7 cm tak vypadá mnohem zlověstněji než ty obří hovada ve filmu. Jenže, v tom filmu byla hlavní drsňačka manželka a já se rozhodla, že budu drsná jako ona. Budu taky likvidovat pavouky a nebát se. Viděla jsem, jak to v tom filmu kosila a dokážu to samé. A tenhle pavouk v chodbě je můj první test. Takže vím dokonale přesně co mám dělat, stačí sebrat kousek toaleťáku, ohnout se k pavoukovi a smáznout ho. Nebo je tu ještě lepší plán - Alíííííkůůů pomooooc pavoouuuuuk !!!!!!!!!!(23.10.2016)

• Sadova302b50

Až si budu chtít žalostně poplakat, mám dalšího horkého adepta. Možností, nad čím se trápit, je zde nepřeberně. Pokud jsou pro mě Pavouci jednička z roku 2000 céčkovým filmem, který alespoň uběhne a já se u něj proti záměrům režiséra docela nachechtám (za to inkasoval celý jeden bodl), v tom případě strkám tento skvost do škatulky známé jako „D“, nebo-li „Děte s tím někam!“. Musím přiznat, že zvrhlou část mého já na konci popadla nehorázná chuť mrsknout tomuhle braku jednu hvězdičku, a to za neskutečný závěr, který zde mnozí uživatelé zmiňují. Tak dokonalou tečku mu může leckterá filmová volovina opravdu závidět. Čestných 0%(29.1.2015)

• - V scéne, kde Alex (Stephanie Niznik) zachraňuje Jasona (Greg Cromer), je v odraze na dverách kontajnera možné zazrieť členov štábu. (vander19)

• - Keď Alex (Stephanie Niznik) a Jason (Greg Cromer) lezú po rebríku na boku lode, tak je rebrík v jednom zábere v dobrom stave a v druhom je už skorodovaný. (vander19)