Pavouci 2

Carlos Silva Da Silva

Kostýmy:

Sonya Despotova
  • lamps

Kdysi jsem viděl jedničku, která je sice hrozná, ale přece mi utkvěla v palici jako poměrně zábavný brak s pár ucházejícími hororovými momenty. Dvojku jsem si pouštěl po přečtení obsahu s tím, že se hodně zasměju. Bohužel, dopadlo to přesně tak, jak nemělo - první hodina totiž není filmařsky zase tak příšerná, ale drží se při zemi a nemá ani náznak odlehčené guilty pleasure, zatímco závěr, který je celý na guilty pleasure postaven, je absolutně bez nápadu a směšný nechtěným způsobem. Sice jsem se nenudil a je to trochu lepší než třeba tragický Arachnid, ale pořád je to ze strany tvůrců hrubé fakování každého trochu inteligentního diváka. Jinak herci jsou strašidelní a efekty .... no řekněme, že programátor neměl náladu makat a přenechal práci cvičenému mývalovi. 25%(2.5.2017)

• Campbell

Oproti mému oblíbenému béčku Pavouci 1 je to hodně slabší. Za 1) pavouci se ukazvaly v prvním dílu daleko víc , za 2) v jedničce se dělo celkem dost věcí takže člověk byl v pohodě a suprově to uběhlo a za 3) jednička měla dokonce lepší efekty(samozřejmě s porovnáním s tímhle). Jednička mi přijde celkem podhodnocená, u dvojky je hodnocení v jistých směrech uspokojivé. 30%.(31.10.2009)

28tý nejhorší film? Ale kdeže, celkem zábavné céčko to je. I když je pravda, že první scéna na lodi, kdy borec rozmázne botou na zdi pavouka velikosti obří tarantule, zatímco metr od něj hrajou kámoši (tuším dvě holky a jeden kluk) karty je hodně úsměvná. Zvláště poté, co jedna z holek se znuděně zeptá, proč to udělal. Už vidím jak holčiny budou hrát v klídku karty cca metr od 30cm velkýho pavouka :-D pokračování scény je ještě horší, ale pak už je vše v pohodě a od chvíle, kdy se manželský pár dostane na nákladní loď mě film bavil. Hrůzu od tohoto hororu nečekejte, digi pavouci jsou strašidelní asi jako plyšovej medvěd, ale stejně se na to celkem dobře koukalo. Klasické céčko na jedno mrknutí.(24.10.2016)

• Asia_Power

Ten pocit když, skončí horor o obrovských pavoucích, člověk jde po dvou litrech čaje na záchod a v chodbě potká pavouka, co sice nemá 10 metrů, ale zase není digitální, zaručeně je pravej a jeho cca 7 cm tak vypadá mnohem zlověstněji než ty obří hovada ve filmu. Jenže, v tom filmu byla hlavní drsňačka manželka a já se rozhodla, že budu drsná jako ona. Budu taky likvidovat pavouky a nebát se. Viděla jsem, jak to v tom filmu kosila a dokážu to samé. A tenhle pavouk v chodbě je můj první test. Takže vím dokonale přesně co mám dělat, stačí sebrat kousek toaleťáku, ohnout se k pavoukovi a smáznout ho. Nebo je tu ještě lepší plán - Alíííííkůůů pomooooc pavoouuuuuk !!!!!!!!!!(23.10.2016)

• Sadova302b50

Až si budu chtít žalostně poplakat, mám dalšího horkého adepta. Možností, nad čím se trápit, je zde nepřeberně. Pokud jsou pro mě Pavouci jednička z roku 2000 céčkovým filmem, který alespoň uběhne a já se u něj proti záměrům režiséra docela nachechtám (za to inkasoval celý jeden bodl), v tom případě strkám tento skvost do škatulky známé jako „D“, nebo-li „Děte s tím někam!“. Musím přiznat, že zvrhlou část mého já na konci popadla nehorázná chuť mrsknout tomuhle braku jednu hvězdičku, a to za neskutečný závěr, který zde mnozí uživatelé zmiňují. Tak dokonalou tečku mu může leckterá filmová volovina opravdu závidět. Čestných 0%(29.1.2015)

• - Keď Alex (Stephanie Niznik) a Jason (Greg Cromer) lezú po rebríku na boku lode, tak je rebrík v jednom zábere v dobrom stave a v druhom je už skorodovaný. (vander19)

• - V scéne, kde Alex (Stephanie Niznik) zachraňuje Jasona (Greg Cromer), je v odraze na dverách kontajnera možné zazrieť členov štábu. (vander19)