Soudy Kláry Slámové (TV pořad)

Reality-TV / Drama

Česko, 2017, 45 min

Petr Smazal

Komentáře uživatelů k TV pořadu (40)

• Radek99

Soudní show...to by jeden blil...šmíra, póvl, brak...profesně vše zastřešuje JUDr. Klára Slámová...za prachy udělám prostě cokoliv...(26.7.2017)

• Pumiiix

Odpad! ODPAD! Sledovat tento pořád může jen duševně chorý člověk...přidat žánr horor, který u profilu pořadu chybí.(26.3.2017)

• kulyk

Až u vás příště zazvoní Svědci Jehovovi se svými vytřeštěnými výrazy na slaboduchých tvářích, zkuste jim místo ohraných odpovědí na jejich frázi ,,Dobrý den, již jste našel našeho pána?" - 1. ,,Ne, budete si muset najít jiného otrokáře, nevolníci". 2. ,,Já ani nevěděl, že se ten nezbeda schovává, pikal asi dost potichu." 3. ,,Jasně, leje už tejden v nonstopáči, páč vás má plný berejle." 4. ,,Co rušíš, knechte? Mrdám a tys zabránil početí, za to tě bude v pekle Satan hoblovat pod kálecí židlí!" - pustit tento pořad. Fakt už nepřijdou. I oni snesou jen omezené dávky demagogie, hnusu a výsměchu. Ústřední trumpeta, ta neohrožená bojovnice za právo a spravedlnost, dokázala klesnout na nevídaně nízkou úroveň. Vypadá to, jako kdyby obě naše advokátní Klárky eS, Slámová i Samková, pořádaly v posledním desetiletí jakési distanční potápěčské závody ke dnu žumpy. Ostatně - protagonistka momentálně komentovaného šitu si snad i kvůli tomu vzala šnorchlařského Long trenéra. Ááááá - žalobička na kulyčka....(11.4.2017)

• Spiker01

Viděl jsem asi tak minutu, a jestli tenhle hnus někdo s oblibou sleduje, tak ho nechci nikdy potkat!(27.3.2017)

• sepp

Klára Slámová jako TV soudkyně... že mě to u ní lautr nepřekvapuje... 1/10 za díl s prasetem Bertíkem :D(23.3.2017)

• Aky

Proč si ta paní dělá takovou ostudu?(25.4.2018)

• Zodd

Aspoň že to už nedávají. Jestli takové autenticitě někdo z diváků věří, tak potěš pánbůh.(16.8.2017)

• Caszidy

Proč já hlupák jen ztrácel x-let studiem na právnické fakultě, když si stačilo počkat na erudované zasvěcení do tajů tuzemského soudnictví od kolegyně Slámové?(22.3.2017)

• Tommassi3

Soudím, že podobná lacině bulvární šmíra podbízivě bující mezi všemi televizními hráči jako rakovina by měla být zničena.. Či alespoň označena pravým jménem..(9.3.2017)

• rakovnik

Paní Slámové došli klienti, tak vydělává peníze na obrazovce? Kolikátá už je to verze hraní na soudy?(6.3.2017)

• giovanni3

Tak z tohoto "veledíla" jsem viděl jen úryvky 3 dílů a to bohatě stačilo. Každý z účastníku soudu působí velmi amatérsky a navíc každý strašně přehrává. Svědci se hádají s žalovanými ty okřikuje "soudkyně"... A navíc vše je dle skutečných událostí s mírnými odchylkami. Jako cože? Dokonce i na konci jednoho dílu zjistíte, že když soud nepovolil rozvod tak to byl impuls páru aby se daly dohromady a že děkují soudu, že jim pomohl... nebo že chlap co chlastá, protože jeho žena chce pořád dítě po výroku soudu své ženě to dítě udělá, ač tedy "ve zkumavce"... Fakt kdo toto může sledovat to nechápu...(12.3.2017)

• Dagoussek

Soudkyně je mi krajně nesympatická. Hodnotím na základě upoutávek a jednoho případu ("Prase domácí je náš mazlíček. Bertík je jako moje dítě. Psa bys taky nedal na zabíjačku!!!!") to mi bohatě stačí. Proč je to na každém kanále, to vážně někdo sleduje???(8.3.2017)

• sskrblik

Je to síla!(6.8.2017)

• Frantisek.Fu

0%(5.5.2018)

• Krabak

Už upoutávka vypadala jak bláto... ze zvědavosti jsem koukl na kousek jednoho dílu a musím říct, že to bláto odteklo od odpadu --->0%(13.3.2017)

• Asmodin

Jak jsou lidé ubohý, to se až nestačím divit.(17.3.2017)

• joobi

Geniální odpad.(25.3.2017)

• JamesSi

Žiji v České Republice a když zapnu televizi a přepnu na jakýkoliv kanál vždy naleznu stejný pořad. Pořád a pořád. Vždy jde o skupinu neherců, kteří přehrávají absurdní příběhy v očividně falešné soudní síni. Soudnia sien na Jojce, Soudní síň na Primě, Soudkyně Barbara, Soudce Alexander a Nejvyšší soud na Barandově a nyní Soudy Kláry Slámy na Nově. Je tohle parazit, který napadl naše televize? Slámová je údajně slavná advokátka a přesto jí stojí za to hrát v tuhle žumpě. To advokáti berou tak málo? Někdo už ukončete tohle utrpení a vybombardujte tuhle planetu.(21.3.2017)

• Wallis3

Po vzoru Nejvyššího soudu, Soudkyně Barbary a kdoví ještě čeho je tohle další z kolosálních kravin, neumětelně vytvořená, s debilníma xichtama, ještě debilnějšíma rozhovorama, výslechama... Normálně je mi v celku jedno, kdo jak co hodnotí, ale která vypatlaná hlava tomuhle udělí víc než odpad?(30.3.2017)

• Ozzy2

Co jsem čekal, to jsem dostal.Když si vezmu, čemu všemu jsem dal odpad, tak jak mám hodnotit tohle?:(8.3.2017)

<< předchozí 1 2