poster

Silver Slime

Krátkometrážní / Fantasy / Horor / Thriller

Francie, 1981, 15 min

Režie:

Christophe Gans

Scénář:

Christophe Gans

Kamera:

Jérôme Robert

Hrají:

Aïssa Djabri

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • Karlos80
  ****

  Sakra podivná, ale jinak pěkně strašidelná a docela i brutální zvláštnost, za kterou stál tehdy ještě mladý studentík režie Christophe Gans. Film je poctou MISTRU Mario Bavovi, přednímu hororovému tvůrci - a giallo otcovi. Giallo-fans!(8.4.2013)

 • *CARNIFEX*
  **

  "Latexový" sériový vrah vyráža do ulíc, aby ukojil svoje bezcitné chúťky. Z môjho pohľadu nič výnimočné. Žiadne mimoriadne gore, ani strach vo mne tento snímok nevyvolal. Hudobný doprovod mi taktiež nesadol. Chyba však môže byť aj vo mne. Nemám totiž k starším snímkom vzťah - 50%(4.7.2014)

 • pornogrind
  ***

  Prvotina CH. Gans(e) a zároveň pocta mistru Bavovi. Bezesporu to mohlo být daleko lepší a M. Bava by si i lepší poctu zasloužil, ale zas takovej průser to taky není. Nazval bych to takovou giallo jednohubkou, která sice není špatná, ale rozhodně nezasytí.(24.6.2020)

 • SOLOM.
  ****

  Mario Bava si vysloužil nejen mezi diváky, ale i ostatními režiséry uctivé památky. Tento snímek byl natočen na jeho počest Christophe Gansem, který není v hororovém žánru žádným nováčkem. Natočil Silent Hill, Le Pacte des loups a Necronomicon. Tato jeho prvotina mi dlouho unikala, ale konečně si ke mně našla cestu. Mám rád giallo, takže jsem se docela těšil. Maniak v latexovém oblečení a masce na ksichtu vyráží na lov nebohých dam. Jeho břitva je nabroušená, jen najít vhodnou oběť a netradiční způsob překvapení. Je sice pravda že kvalita obrazu mohla být lepší, ale jinak jsem si tuto lehce „brutální“ břitvovou podívanou užil. Atmosféra ušla, hudební doprovod taky a konec stál za to.(27.8.2014)

 • corpsy
  ***

  Nieje to síce tá najlepšia pocta giallo filmom ( a tvorcom ), ale snaha sa vždy cenila. Je to tu ako na horskej dráhe, občas ste na pochybách a občas máte príjemne mrazivý pocit ( scéna vo vani ). Slušné.(9.5.2018)