Kluci to taky chtěj... a pořád!

• Německo

Knallharte Jungs

• angličtina

More Ants in the Pants

Chalani to tiež chcú... a stále

Chlapci to chcú tiež... a stále

Komedie

Německo, 2002, 85 min

• Zeek

Dočkal jsem se přesně toho, co jsem od tohoto filmu čekal a to do posledního puntíku. Trapná teenagerovská komedie z Německé produkce, snažící se napodobit ty americké, které taky nestojí za nic. Nechápu za jakým účelem se tyhle filmy točí, na to se snad nemůže nikdo dívat. Teda krom mé mladší ségry, no asi se pár lidí najde, ale mě už odrazuje samostnej název. Jestli nechcete 90 minut trpět, tak se na to nedívejte. Moje hodnocení: Odpad !!!(15.7.2007)

• Cortesz

Odpad je možná až příliš a moc často ho nedávám, ale jedna hvězda je taky moc, ale nakonec tu jednu dám, protože jenom přece je zde pár momentů, u kterého se zasměju, ale možná šlo o momenty, které zrovna nebyli točeny v tom směru, aby byli směšné. No jde vidět, kde se němci opět inspirovali a natočili komedii ve stylu amerických prciček a dalších prcičkám podobných filmů, ale natočili zkrátka po německy a dokonce do toho přimotali i nějakej fekál, čímž myslím scénu, kdy ta odporná ožralá babička má průjem a ten osel Florián se schovává ve skříni a ona pomocí vibrátoru se snaží od ucpat záchod, tahle scéna je přímo fekální a odporná a přiznávám, že mi bylo zle. Zbytek filmu taky nestojí za nic. Všechny scény jsou trapné a tak nějak nucené. Herci odporní, nechápu obsazování Diana Amft do rolí "nejhezčí dívka ve filmu" mě osobně se přímo hnusí. Dále mě vytáčel do nejvyšších otáček ten špekoun co hrál toho německého Stiflera a říkal si Red bull, další odporná postava, která mě sice parkrát rozesmála, ale to jeho předstírání svého dvojčete bylo příliš ( možná to bylo dabingem, ale i tak nechápu ty holky, že mu to věřili). Jednu hvězdu dávám opravdu jen za to, že jsem se zasmál u pár momentů, ale jinak jde o odpornou fekální německou rádoby prcičkovou komedii.(27.5.2008)

• Anderas

Mrtvolně zapáchající žumpa se projednou zase otevřela a vylila se z ní směsice nejroztodivnějších exkrementů, výkalů, hoven a sraček a to vše řádně zředěno kysele páchnoucí močí. V celé takto výbušné atmosféře pak stačí jen škrtnout sirkou a všechno letí zpatky tam, odkud to kdysi dávno vylezlo, totiž do prdele.(20.1.2006)

• Emzet

Ne. Ne. Ne. Nenuťte mě dívat se na duševně zaostalé Němce (nic proti národu, duševně zaostalý je jenom filmový štáb), kterak se snaží předčit Američany v oboru bláznivých teenagerských komedií. Skutečně, ať už vám bude tvrdit kdokoliv cokoliv, Knallharte Jungs není ničím jiným, než levnou nápodobou jeho západních bratříčků. A věřte mi - na levnou nápodobu vtipů se opravdu nedá dívat. Také se nenechte zmýlit názvem či přítomností Diany Amft, toto nemá s Holky to chtěj taky žádnou spojitost - především co se snesitelnosti týče.(11.7.2007)

Sice je to kravina, ale já sem se u toho několikrát docela zasmál, takže mě překvapuje ta záplava odpadů. Neni to žádný veledílo, některý vtipy se moc nepovedly, ale rozhodně si to nezaslouží strčit až na úplný dno k debilitám typu Jak ukrást Dagmaru, Kameňák a podobně. Proto dávám možná trochu vyšší hodnocení, než kolik by si ten film zasloužil.(15.9.2006)