Kluci to taky chtěj... a pořád!

• Německo

Knallharte Jungs

More Ants in the Pants

Chalani to tiež chcú... a stále

Chlapci to chcú tiež... a stále

Komedie

Německo, 2002, 85 min

• gstudio

Zač ta příkrá odsouzení? Tenhle film je jen lehce podprůměrný ve svém žánru. Nic vyjímečně povedeného, ale ani nic, co by bylo zjevně horší ve srovnání s jinými pubertálními "sexy" komediemi. Hodně lidí tady poměřuje kvalitu stejně trapným opusem "Prci, prci, prcičky", jako by to snad byl nějaký zakladatel žánru či co. Ale kdepak! Dávno tomu, co ve VHS přehrávačích prošuměla izraelsko-německá koprodukce o "zmrzlině na klacíku" nebo dnes již klasické Screwballs. Ve všech novějších filmových erotických "šidítkách" pro "-náctileté" se už jen opakuje mnohokrát zfilmované, jen se čeká na to, kdy se ukážou nová prsa a nějaký ten zadek (ostatně, o co méně nahoty, o to více fekálií - tomu zrovna neříkám filmový pokrok). Vy snad opravdu čekáte od tohoto žánru víc? Pak jste buď sami "-náctiletí" a váš omyl je tedy omluvitelný věkem a nezralou falešnou nekompromisností, případně jste už "-cetiletí" nebo snad "-sátiletí" a pak tento film prostě není pro vás, protože jste na něj moc staří. Tohle jsou šidítka pro dosud nepraktikující, ale po sexu a šokujících zážitcích bažící pubescenty - hledat v nich jakékoli jiné filmové hodnoty je hrubé nepochopení smyslu a podstaty těchto dílek (něco jako hodnotit herecké výkony a hledat děj v pornu). BTW: 40 dnů a 40 nocí rozhodně není teenagerovským filmem a to ani věkem zúčastněných (teenager je osoba mezi 13 - 16 rokem) a už vůbec ne námětem, takže srovnávání s tímhle filmem je dost vedle.(4.9.2008)

• Emzet

Ne. Ne. Ne. Nenuťte mě dívat se na duševně zaostalé Němce (nic proti národu, duševně zaostalý je jenom filmový štáb), kterak se snaží předčit Američany v oboru bláznivých teenagerských komedií. Skutečně, ať už vám bude tvrdit kdokoliv cokoliv, Knallharte Jungs není ničím jiným, než levnou nápodobou jeho západních bratříčků. A věřte mi - na levnou nápodobu vtipů se opravdu nedá dívat. Také se nenechte zmýlit názvem či přítomností Diany Amft, toto nemá s Holky to chtěj taky žádnou spojitost - především co se snesitelnosti týče.(11.7.2007)

• Aleee89

Opět se jedná o bezduchou komedii, která se snaží navázat na jakýs takýs úspěch Holek, ale vůbec se to tomuto filmu nedaří. Celé se to už opakuje, protože asi tvůrci nemají dostatečně mnoho nápadů. No tohle se nikdy mezi mé oblíbené filmy nezařadí. Maximálně pár scén se povedlo, ale jinak se film nepovedl.(11.6.2014)

• chaturga

Totální volovina. Ale musím uznat, že jedna z posledních scén, kdy do vší té hrůzy ještě přinese pes (na kterého je alergický otec) mrtvýho papouška (kterého milovala máma) a položí ho k té umělé pochvě, která leží vedle opilé 90ti-leté babičky, která má hlavu v jeho rozkroku, je prostě geniálně ujetá:) Tak jako pomeranč v bramborové kaši:)(26.1.2007)

• sinp

Upřímně nevím, co si o tom mám vůbec myslet. Ve filmu je napěchováno tolik možných i nemožných prasáren, že leží na dně kulturního seznamu. Je proto velmi překvapivé, že snímek má dobré tempo a vůbec je natočen minimálně stejně zručně jako jeho "skoro" předchůdce. Nenechte se však zmást, až na pár vtipů (dobrý byl vtip v nemocnici, kde doktor říkal Florianovi stav pacientky) je to sranda tak maximálně pro jakousi jinou skupinu. Nepříjemnou pálkou jsou herecké výkony, ty se bohužel Americkým vzorům nevyrovnají. Ten film si zkrátka nebere servítky, za což se od kritiky nikdy pochvaly nedočká, ale svůj účel splnil. Neříkám, že je to vždy dobře. Prostě v případě chorobné zvědavosti se obrňte trpělivostí a radši nesedejte v zasmušivé náladě. Všechno má totiž své meze ... za co dávám tu jednu hvězdu vlastně?(29.8.2005)