Kluci to taky chtěj... a pořád!

• Německo

Knallharte Jungs

More Ants in the Pants

Chalani to tiež chcú... a stále

Chlapci to chcú tiež... a stále

Komedie

Německo, 2002, 85 min

po ultranudnych holkach prichazi nasi zapadni plavovlasi kamosi s neprimym pokracovanim, kde vsadili na fekalni humor a mluvici penis, takze vysledkem je kupodivu docela prijemna komedie se sympatickymi hereckymi vykony. fakt je, ze nektere casti filmu vyzaduji snizeni mozkoveho vykonu, to by ale nemel byt takovy problem. pokud mate radi american pie - zkuste to.(29.8.2005)

• Isherwood

Sexuální výchova po německu aneb série zvrhlého humoru a trapných sexuálních narážek na mě nechtěně dýchla z televize, která jej vytáhla z pár let zaprášených archivů, kde už měla pokojně odpočívat. Extrémně nesympatický hlavní hrdina proti němuž je postavena vysoce přitažlivá hlavní hrdinka tvoří poněkud „divný“ pár, ale budiž. Kvantum vedlejších postav, jež mají být nositeli humoru, včetně Florianova „mluvícího ptáka“ film dopředu netáhne, rozhodně ne na poli zábavném. Zůstává dějově ještě prázdnější schránka než americké „originály“, na které je jasně vidět, že je na rozdíl od svého holčičího předchůdce dělána pouze na zakázku trhu. Nejsem milovník artu, ale pokud někdo nezná míru, neznám ji ani já.(29.8.2005)

• Pit

Niekde tu na CSFD zdá sa mi v niekoho profile som čítal jedno dobré heslo : "Keď neuvidíš a nepoznáš to zlé, nevieš posúdiť a oceniť to dobré". Neviem či som to presne povedal, ale tak nejako to bolo. Tak som sa už po predchádzajúcom prepadáku donútil pozrieť si aj tento EXTRAMEGA "kus" s očakávaniami, že keď jednotka bola pre mňa ešte niečo pod hodnotením "ODPAD" tak toto očakávam niekde na úrovni "ODPAD na druhú" A tak aj bolo. No prosto katastrofa. Keby sme mi chlapi boli takí ako FLO, tak neviem neviem či to nezostane pri tých "samouspokojovacích" metódach na stálo. Einfach Abfall !!!(15.6.2007)

• Slarque

Dlouho jsem přemýšlel, jak něco takového vlastně hodnotit. Skoro celý film svědčí o úporné snaze tvůrců být pokud možno bez přestávek trapní. Jenže něco se jim vymklo z rukou a občas jsem se docela zasmál. Jistě, pak následovaly další dlouhé minuty nevtipných příšerností, ale když jsem v závěru viděl, do jak absurdního konce dotáhli gag s Love Story, přimhouřil jsem oči a přidal druhou hvězdičku.(21.1.2005)

• Ceja

Tak tohle je opravdu kvalitka i mezi odpady!!! Nevkusný a nevtipný film, ve kterém vás neosloví ani pěkná holka(třeba jak v American Pie) vlastně celou dobu čučíte na nudné ksichty německých Gertrůd... ve finále stále se vtírající vnitřní monolog s vlastním penisem musel srát už každého... Varuju všechny ať už netočí další takovéto nefilmy nebo se už vážně nechám ostříhat - a to si myslím je dobrý warnung...(21.1.2005)