Kluci to taky chtěj... a pořád!

• Německo

Knallharte Jungs

More Ants in the Pants

Chalani to tiež chcú... a stále

Chlapci to chcú tiež... a stále

Komedie

Německo, 2002, 85 min

Alert! Alert! 16%??? Ty vole. Tak to je moc. Už som to dlho nevidel ale keď som to videl tak som sa bavil královsky. Na teen komédiu silný nadpriemer. Keď si predstavím, koľko blbostí má ovela lepšie hodnotenie... Ako ľudia čo dávajú odpad ten film vôbec pozerať nemali, lebo bolo od začiatku jasné aké to bude a o čom to bude. Žiadne prekvapenie sa nekoná. Tak načo pozerať film, ktorý dopredu označím za odpad. Alebo to niektorý nevideli? Alebo niektorý dávajú odpad len pre to aby boli ako ostatný? Neviem. Ale toto najsilnejší kandidát na najpodcenenejší film na CSFD v histórií u mňa. Mám chuť dať 5* ako kopenzáciu za nespravodlivosť, ale zas až také dobré to nebolo. Ale keď si predstavím, že Napoleon Dinamite má 68%, tak ma ide roztrhnúť od zlosti.(20.1.2010)

• sinp

Upřímně nevím, co si o tom mám vůbec myslet. Ve filmu je napěchováno tolik možných i nemožných prasáren, že leží na dně kulturního seznamu. Je proto velmi překvapivé, že snímek má dobré tempo a vůbec je natočen minimálně stejně zručně jako jeho "skoro" předchůdce. Nenechte se však zmást, až na pár vtipů (dobrý byl vtip v nemocnici, kde doktor říkal Florianovi stav pacientky) je to sranda tak maximálně pro jakousi jinou skupinu. Nepříjemnou pálkou jsou herecké výkony, ty se bohužel Americkým vzorům nevyrovnají. Ten film si zkrátka nebere servítky, za což se od kritiky nikdy pochvaly nedočká, ale svůj účel splnil. Neříkám, že je to vždy dobře. Prostě v případě chorobné zvědavosti se obrňte trpělivostí a radši nesedejte v zasmušivé náladě. Všechno má totiž své meze ... za co dávám tu jednu hvězdu vlastně?(29.8.2005)

• adams89

Když to chtějí holky, proč by to také nechtěli kluci, že? Upřímně, nečekal jsem žádné zázraky a nadějí jsem filmu moc nedával. Co také čekat od filmu, kde si puberťák povídá a nechává radit od svého penisu? Musím však říct, že mě výsledek i docela trošku překvapil. Něco málo dobrého se tam přece jenom našlo. Tím mám na mysli scény s Vandou, u kterých jsem se dost pobavil. Jenže, připočtu-li k tomu ty trapný nechutnosti během celého filmu (proti kterým jsou Prci prci prcičky intelektuální podívanou), nad kterými jsem až moc často pociťoval mírnou nevolnost, mám z toho nakonec dost smíšené pocity. Je prostě vidět, že němečtí sousedé kvalitní teenagerskou komedii natočit neumí a nikdy umět nebudou. Jen si v duchu přeju, aby se ještě nevymyslel další díl...20%(14.5.2007)

• Isherwood

Sexuální výchova po německu aneb série zvrhlého humoru a trapných sexuálních narážek na mě nechtěně dýchla z televize, která jej vytáhla z pár let zaprášených archivů, kde už měla pokojně odpočívat. Extrémně nesympatický hlavní hrdina proti němuž je postavena vysoce přitažlivá hlavní hrdinka tvoří poněkud „divný“ pár, ale budiž. Kvantum vedlejších postav, jež mají být nositeli humoru, včetně Florianova „mluvícího ptáka“ film dopředu netáhne, rozhodně ne na poli zábavném. Zůstává dějově ještě prázdnější schránka než americké „originály“, na které je jasně vidět, že je na rozdíl od svého holčičího předchůdce dělána pouze na zakázku trhu. Nejsem milovník artu, ale pokud někdo nezná míru, neznám ji ani já.(29.8.2005)

• AngiS

Jsem fascinována... Opravdu.. Obdivuju člověka, co takovou nechutnou, dementně stupidní, trapnou, hnusnou a ubohou parodii na komedii dokázal stvořit, Skládám poklonu těm "nehercům" co tam "vystupujou" já osobně být zavlečená to takovýho paskvilu, tak po pěti minutách zvracím. kdyby ti Němci aspoň vzhledově stáli za to, tak možná s vypnutym zvukem by se to dalo překnousnout.. ale takhle.. Ano.. lituju se, že sem něco tak nechutnýho vůbec viděla. Budu dloooouze pátrat v paměti, zda jsem vubec někdy viděla něco horšího.(31.8.2007)