Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Středoškolák Flo (Tobias Schenke) přestál pohnutou pubertu a pomalu začíná tušit, že ani v další části svého sexuálního života nebude mít na ňadrech ustláno. Jeho penis se nevybíravě dožaduje pozornosti a Flo sice velmi dobře ví co by měl a chtěl dělat, zato vůbec neví jak na to. Každá jeho sebepromyšlenější snaha končí v lepším případě trapasem a přátelské rady spolužáka Red Bulla (Axel Stein), který si dokáže bezproblémově užívat nad tatínkovým pornofilmem či erotickým časopisem z 50. let, spadají do kategorie "Udělej si sám!". Z frustrovaného Floa se stává ideální pacient zkušené psychoterapeutky. Její rada je jednoduchá - Flo musí najít dívku, která pro něj nebude pouhým sexuálním objektem. Tento požadavek beze zbytku splňuje hezká spolužačka Maja Paradisová (Diana Amft). Flo už pár příležitostí sblížit se s ní beznadějně trapně zazdil, ale teprve nápad proniknout do domu dívčiných rodičů jako dobrovolný pečovatel o senilní babičku Paradisovou roztáčí kolotoč bláznivých a neodolatelně komických situací... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (300)

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack: 1. Why are you leaving ,2. Hockey bitch ,3. I am the one ,4. The birds and the bees ,5. Rebecca ,6. I was made for loving you ,7. Joey lost his mind ,8. Betawave ,9. Burning up ,10. Every day ,11. So what ,12. Maja's love ,13. Hello mister Waller ,14. Ladies night ,15. Strip & swing ()

Isherwood odpad!

všechny recenze uživatele

Sexuální výchova po německu aneb série zvrhlého humoru a trapných sexuálních narážek na mě nechtěně dýchla z televize, která jej vytáhla z pár let zaprášených archivů, kde už měla pokojně odpočívat. Extrémně nesympatický hlavní hrdina proti němuž je postavena vysoce přitažlivá hlavní hrdinka tvoří poněkud „divný“ pár, ale budiž. Kvantum vedlejších postav, jež mají být nositeli humoru, včetně Florianova „mluvícího ptáka“ film dopředu netáhne, rozhodně ne na poli zábavném. Zůstává dějově ještě prázdnější schránka než americké „originály“, na které je jasně vidět, že je na rozdíl od svého holčičího předchůdce dělána pouze na zakázku trhu. Nejsem milovník artu, ale pokud někdo nezná míru, neznám ji ani já. ()

Reklama

ywo666 

všechny recenze uživatele

Alert! Alert! 16%??? Ty vole. Tak to je moc. Už som to dlho nevidel ale keď som to videl tak som sa bavil královsky. Na teen komédiu silný nadpriemer. Keď si predstavím, koľko blbostí má ovela lepšie hodnotenie... Ako ľudia čo dávajú odpad ten film vôbec pozerať nemali, lebo bolo od začiatku jasné aké to bude a o čom to bude. Žiadne prekvapenie sa nekoná. Tak načo pozerať film, ktorý dopredu označím za odpad. Alebo to niektorý nevideli? Alebo niektorý dávajú odpad len pre to aby boli ako ostatný? Neviem. Ale toto najsilnejší kandidát na najpodcenenejší film na CSFD v histórií u mňa. Mám chuť dať 5* ako kopenzáciu za nespravodlivosť, ale zas až také dobré to nebolo. Ale keď si predstavím, že Napoleon Dinamite má 68%, tak ma ide roztrhnúť od zlosti. ()

deathka odpad!

všechny recenze uživatele

V rámci hesla "Poznej svého nepřítele" jsem vydržel na film koukat celých 37 minut a to ještě jen proto, že jsem byl zvědavý, jestli v následujících minutách dokáže být film ještě trapnější než byl dosud. Dokázal. Obdivuji producenty, že na něco takového dají peníze. I když je fakt, že dvanáctiletí nadržení chlapci na to asi do kina chodí... PS.: Zlatý Prcičky! ()

902 10 

všechny recenze uživatele

po ultranudnych holkach prichazi nasi zapadni plavovlasi kamosi s neprimym pokracovanim, kde vsadili na fekalni humor a mluvici penis, takze vysledkem je kupodivu docela prijemna komedie se sympatickymi hereckymi vykony. fakt je, ze nektere casti filmu vyzaduji snizeni mozkoveho vykonu, to by ale nemel byt takovy problem. pokud mate radi american pie - zkuste to. ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama