Kluci to taky chtěj... a pořád!

• Německo

Knallharte Jungs

• angličtina

More Ants in the Pants

Chalani to tiež chcú... a stále

Chlapci to chcú tiež... a stále

Komedie

Německo, 2002, 85 min

• bosseth

A viete, čo by som niekedy chcel ja? Aby sa do našej spoločnosti vrátili telesné tresty. Nie však do škôl, ale do filmového priemyslu. Za takéto produkty by som každému režisérovi polámal ruky a keby čo i len raz pomyslel na niečo podobné, tak aj nohy! Katastrofa, ktorá robí zlé meno nie len subžánru teeanegerského filmu, ale filmu celkovo!(25.5.2008)

Alert! Alert! 16%??? Ty vole. Tak to je moc. Už som to dlho nevidel ale keď som to videl tak som sa bavil královsky. Na teen komédiu silný nadpriemer. Keď si predstavím, koľko blbostí má ovela lepšie hodnotenie... Ako ľudia čo dávajú odpad ten film vôbec pozerať nemali, lebo bolo od začiatku jasné aké to bude a o čom to bude. Žiadne prekvapenie sa nekoná. Tak načo pozerať film, ktorý dopredu označím za odpad. Alebo to niektorý nevideli? Alebo niektorý dávajú odpad len pre to aby boli ako ostatný? Neviem. Ale toto najsilnejší kandidát na najpodcenenejší film na CSFD v histórií u mňa. Mám chuť dať 5* ako kopenzáciu za nespravodlivosť, ale zas až také dobré to nebolo. Ale keď si predstavím, že Napoleon Dinamite má 68%, tak ma ide roztrhnúť od zlosti.(20.1.2010)

• dee.n

Tohle je tak neskutečně hloupý film, až je vtipný. Je třeba si ale uvědomit jeho cílovou skupinu a pro tu přece svůj účel plní. Vřele doporučuji po dlouhém a náročném dni v práci, jen tak vypnout a nechat se unášet tímto filmem až do jeho vyvrcholení :D. Věřte, nebude se po vás chtít vůbec žádná mentální aktivita. :D(3.9.2016)

• Bones!

Vyzbrojen přečtením několika zdejších komentářů a řekl bych i celkem"výdržným"žaludkem, jsem se přinutil zapnout tuhle s****u v TV...Litování nad tímto rozhodnutím se dostavilo záhy!:-(Jelikož mě čekalo učení a nesporná"kvalita"filmu mi zaručila, že, mírně nadsazeno, asi jen tak neusnu, protrpěl jsem se až ke konci!Výsledný dojem filmu umocní jeho důsledek a to, že si nepochybně začnete zase na delší dobu vážit průměrných filmů...Naštěstí film neměl vliv na mé učení a já tedy mohu, po umocnění samozřejmě:-)), s klidem dát 0!!!(15.3.2005)

• venca163

Mám pocit, že na tuhle zhovadilost jsme šli se spolužákami a spolužačkami do kina. Jakože bude fakt super jít na komedii plnou sexu. Trapností jsem se propadal už tehdy. Míra sexuálního vzrušení byla asi stejná, jako když jsem sledoval Kolotoč s Pavlem Poulíčkem. Jestli jsem si to splet s Holky to chtěj taky 2 a omylem tady sepsouvám toto tak tyvole sory. Pět procent proto, že ještě pořád existuje film Panic je nanic. (5%)(5.2.2012)