The Time of Their Lives

• Slovensko Život sa nekončí, kým sa neskončí (více)

Bývalá hollywoodska hviezda Helen Shelleyová (Joan Collinsová) podnikne cestu z Londýna do malebného francúzskeho mestečka na pohreb svojho bývalého milenca. Sprevádza ju utiahnutá susedka Priscilla (Pauline Collinsová), ktorá s výstrednou herečkou zdanlivo nemá nič spoločné. Dve svojrázne a veľmi rozdielne ženy si však výborne rozumejú. V snahe za každú cenu stihnúť pohreb na ostrove Île de Ré pri západnom pobreží Francúzska využijú všemožné dopravné prostriedky a prežijú nejedno dobrodružstvo. Napokon stretnú samotárskeho talianskeho umelca, atraktívneho milionára Alberta (Franco Nero), s ktorým vytvoria extravagantný ľúbostný trojuholník. (TV JOJ)

kaylin

Trochu jsem čekal, že to bude o ničem, ale musím se přiznat, že mě snímky o stárnutí celkem baví. Ve věku postav ani zdaleka nejsem, ale nějak se do nich dovedu vcítit. Obě Collins ukazují, že jim role sedly, Franco Nero tu má skvělou roli a nakonec to vede i k příjemnému konci, kdy si řeknete, že život prostě nikdy nekončí, dokud neskončí. ()