poster

Soudce Alexandr (TV pořad)

Reality-TV / Drama

Česko, 2017, 50 min

 • Tomiss13
  odpad!

  TV BURANdov opět v akci, aneb tisícátá reinkarnace soudní reality show. Zdá se mi, že tato srágora jede všude a pořád. A je to pořád jedna a ta samá hromada hoven, nehledě na to, který debil si tam hraje na soudce, a ze kterého kanálu vylezli ostatní účinkující... Odpor k těmto "pořadům" ještě podporuje Burandovská specialita, tj. reklama 2 minuty před koncem. Už by celá ta křupanská žumpa potřebovala bankrot...(6.3.2017)

 • MM_Ramone
  odpad!

  Na Slovensku sa vysiela obdoba tejto reality show už deväť rokov. Na obrazovkách súkromnej televízie JOJ sa to začalo objavovať už v roku 2008 pod názvom "Súdna sieň". Táto sračka, ktorá je karikatúrou súdnych procesov, je úplnym vrcholom toho najúbožejšieho hereckého vystupovania. Neherci v úlohách svedkov, obžalovaných, poškodených, odhajcov a sudcov sa snažia dramaticky priblížiť súdne konanie. Lenže jediné čo sa im darí je dokonale sa strápniť. Česká mutácia tohoto formátu, ktorú začala vysielať béčková TV Barrandov dostala názov "Sudkyňa Barbara". Je to ešte horšie ako tá naša slovenská "Súdna sieň". No šialencom z Barrandova toho hnoja bolo stále málo a tak vznikol ďalší primitívny pseudo justičný shit "Soudce Alexandr". Odpad!(18.3.2017)

 • Necrotongue
  odpad!

  To snad není ani televizní pořad ale nějaký druh viru, který se šíří mezi televizními stanicemi a průběžně mutuje. Každá mutace dostává vlastní název, ale původní virus zůstává stejný. Nejvíc mě děsí, kolik je ještě v kalendáři volných jmen, jak znám naše komerční televizní stanice, použijí je postupně všechna...(20.3.2017)

 • SOLOM.
  odpad!

  Tak tohle je ještě větší katastrofa, než soudkyně Barbara a to už je co říct. Tady už mě bohužel (nebo bohudík) nezaujalo vůbec nic. Velmi chabé herecké výkony a nepříliš přesvědčivý soudce – to má být prdel? Tento projekt se moc nepovedl. Viděl jsem cca 5-6 dílů a jen jeden jediný jsem viděl až do samotného konce. Páč to se fakt nedá toto…(4.4.2018)

 • lajka.sabaka
  *****

  Včera jsem narazil na jeden boží díl, ve kterym se herci navzájem vyhecujou tak, že se to na konci zvrhne v totální anarchii a Alexandr pak marně vyhrožuje neexistující justiční stráží. Vzpomněl jsem si při něm, jak jsem kdysi s mámou koukal na Ošklivku Betty, na každodenní improvizovaný hádky a zaujatý diskuze o ničem a bylo fakt zábavný sledovat při tom jejich zaujetí a temperament a jak se tim samy bavěj. Nevěřil bych, že jsou toho schopný i Češi.(3.2.2019)