• Martin29

Boží nestačí Soudkyně Barbara oni natočí i Soudce Alexandra co bude dál :-). Jeden díl, který jsem viděl mě pobavil ženská se soudí s manželem jelikož jí někdo sebral peníze a myslí si, že to je on. Jako svědci tam vystupují ženská co nenávidí chlapy a je feministka a jediný důvod proč svědčí proti tomu manželovi je ten, že kdysi byl u ní na návštěvě nezul se a prošel jí špinavýma botama po baráku její manžel má pro změnu svědka cca 70 letého dědu, který údajně umírá na rakovinu a nepamatuje si ani jména. Později se zjistí, že žádnou rakovinu nemá jen je dementní což on okomentuje slovy ´´ Já neumřu,, Vše se nakonec vyřeší tak, že se ten manžel přizná, že to sebral, aby nemusel být s ní a neposlouchat věčně kecy o umírání. Tak dostane pokutu 20 000 což okomentuje slovy, že to bylo potřeba a že se poučil. Nakonec se všichni objímají a mají rádi prostě komedie a fraška.(7.3.2017)

• Jello Biafra

"Pane odpůrce, uděluji vám pořádkovou pokutu ve výši deset tisíc korun!!! Můžete se posadit!"...........Ohyzdný televízny výplach simulujúci skutočné súdne prelíčenie, je vytvorený za pomoci ochotníkov a takmer v každom diele sa vyskytujú nejaké arogantné hovädá či afektované čúzy, ktorí by za svoje správanie zaslúžili poriadnu facku po papuli. Pre mňa nepozerateľný odpad!(26.4.2020)

• Ouwen

Média vydělávaj na debilitě a smrti lidí, jede u nás pohodovej repík o sračkách, žádná pestrost hudebních žánrů, pokrytectví, rádia hrajou odpornej pop. A pak zde jsou stupidní seriály a tyhle zkurvený pořady, co vymejvaj lidem mozky. Už mi to pije krev, jaký hovna u nás dávaj. Bohužel tohle vydělává, no jo hlavně že rodič ví, co se odehrává v takovejch trashů, ale co se odehrává v duši jejich potomka, je nezajímá. Přijde mi, že nemáme úroveň když točíme něco takovýho... ještě že tu je Mamon.(29.3.2017)

• MM_Ramone

Na Slovensku sa vysiela obdoba tejto reality show už deväť rokov. Na obrazovkách súkromnej televízie JOJ sa to začalo objavovať už v roku 2008 pod názvom "Súdna sieň". Táto sračka, ktorá je karikatúrou súdnych procesov, je úplnym vrcholom toho najúbožejšieho hereckého vystupovania. Neherci v úlohách svedkov, obžalovaných, poškodených, odhajcov a sudcov sa snažia dramaticky priblížiť súdne konanie. Lenže jediné čo sa im darí je dokonale sa strápniť. Česká mutácia tohoto formátu, ktorú začala vysielať béčková TV Barrandov dostala názov "Sudkyňa Barbara". Je to ešte horšie ako tá naša slovenská "Súdna sieň". No šialencom z Barrandova toho hnoja bolo stále málo a tak vznikol ďalší primitívny pseudo justičný shit "Soudce Alexandr". Odpad!(18.3.2017)

• Necrotongue

To snad není ani televizní pořad ale nějaký druh viru, který se šíří mezi televizními stanicemi a průběžně mutuje. Každá mutace dostává vlastní název, ale původní virus zůstává stejný. Nejvíc mě děsí, kolik je ještě v kalendáři volných jmen, jak znám naše komerční televizní stanice, použijí je postupně všechna...(20.3.2017)