poster

Soudce Alexandr (TV pořad)

Reality-TV / Drama

Česko, 2017, 50 min

Hrají:

Jan Fišar
 • Tommassi3
  odpad!

  Neskutečně žalostné už jen v těch tvůrčích záměrech a souvislostech.. Jinak samozřejmě naprosto totéž co ostatní pořady z téže kafilérní bedny..(9.3.2017)

 • crha
  odpad!

  Já nikdy, nikdy nic tak low kvality neviděl...už kvůli tomu to za to stojí. Ja nevím, třeba ta Jolanda nebo Horst Fuchs je prostě přiznanej shit, ale tohle to asi fakt myslí vážně...je to skvělé, perverzní. Ty 4% jsou přepálené, jedná se o čistokrevný odpad.(15.4.2017)

 • Hem.m
  *****

  Vždycky jsem rád, že v této naší malé zemi se najdou tak spravedliví soudci. Pan Alexadr podle mě vždy rozhodne naprosto správně.(24.5.2017)

 • Necrotongue
  odpad!

  To snad není ani televizní pořad ale nějaký druh viru, který se šíří mezi televizními stanicemi a průběžně mutuje. Každá mutace dostává vlastní název, ale původní virus zůstává stejný. Nejvíc mě děsí, kolik je ještě v kalendáři volných jmen, jak znám naše komerční televizní stanice, použijí je postupně všechna...(20.3.2017)

 • Ouwen
  odpad!

  Média vydělávaj na debilitě a smrti lidí, jede u nás pohodovej repík o sračkách, žádná pestrost hudebních žánrů, pokrytectví, rádia hrajou odpornej pop. A pak zde jsou stupidní seriály a tyhle zkurvený pořady, co vymejvaj lidem mozky. Už mi to pije krev, jaký hovna u nás dávaj. Bohužel tohle vydělává, no jo hlavně že rodič ví, co se odehrává v takovejch trashů, ale co se odehrává v duši jejich potomka, je nezajímá. Přijde mi, že nemáme úroveň když točíme něco takovýho... ještě že tu je Mamon.(29.3.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace