Týden s prezidentem (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2017, 25 min

Miloš Zeman, Jaromír Soukup (mod.)

Jsem upřímně rád, že TV Barrandov přišla s takovým pořadem a jako v podstatě jediná televize v naší dala panu prezidentovi takřka neomezené pole působnosti, na němž může bez jakékoliv bázně a hany interpretovat své postoje a názory, které by mu v jakémkoliv jiném médiu zcela určitě neprošly. Ačkoliv pro mě dříve TV Barrandov byla pro mě v podstatě neznámá a neatraktivní televizní stanice, musím konstatovat, že po příchodu Jaromíra Soukupa se rázem stala jedním z kanálů, na který se dívám pravidelně alespoň jednou týdně, a lví podíl na tom má jednoznačně diskuzní pořad "Týden s prezidentem".(28.6.2018)

• easaque

odpad publicistické pořady na Barandově jsou evidentně pěkně dopředu připraveny a jdou na ruku všem pozvaným hostům. Majitel televize Barrandov Soukup tu veřejně leze do prdele prezidentovi a jen mu přihřívá polívčičku. A jsem rád, že nejsem sám, kdo to tak vidí. Podrobné hodnocení není v tomto případě opravdu potřeba.(14.12.2017)

• Camatius

Každý demokraticky zvolený prezident dolných desiatich miliónov v demokratickej krajine, ktorého názory tak 6 miliónov oobyvateľov dokážu rozzúriť do červena skrátka potrebuje vlastnú propagandistickú reláciu, kde moderátor je primárne pritakávač chváliaci všetko čo prezident urobí. A to každý týždeň po pol hodine Je len zvláštne, že ostatní hlavne na západe na to ešte neprišli. A je zvláštne, že takúto službu neposkytujú verejnoprávne médiá. Veď aj on si ich určite platí zo svojich daní...(13.12.2017)

Líbí se mi, jak Zeman nechodí okolo horké kaše. Když je něco špatně tak je to prostě špatně, a nebudeme to formulovat jakkoliv zaobaleně, aby tomu nikdo nerozuměl. A navíc, i když někteří jedinci cítí vůči Zemanovi evidentní averzi, Zeman je snad úplně první prezident ČR, s jehož názory většinou souhlasím bez ohledu na jeho odpůrce, kterých je podle volebního průzkumu méně než těch, kteří by Zemana v případě jeho kandidatury znovu bez váhání jako prezidenta volili. Jeho celkový postoj k politické situaci má hlavu a patu stejně jako EET od Babiše, u čehož pravím: Proč by zlodějští podnikatelé měli okrádat stát na daních? Neznamená, že když je podle některých demokracie, i když dnešní zákonodárci, co se zákazů týče, strčí komunisty do kapsy, protože s čím dnešní zákonodárci jdou na povrch - to je vrchol omezování občanů stupidními zákazy, co si ani komunisti nevymysli.(15.4.2017)

• kingik

Miloš Zeman je herec?! Usedám takhle k televizi v domnění, že budou na Barrandově dávat majora Zemana. Mně se pořád zdálo divný, že půlhodina za mnou, a pořád se tam tlachá. Roli po Mrkvičkovi zaujal jakýsi Soukup. Ne Jaroslav, ne Pavel, ale Jaromír. Tenhle 31 díl majora Zemana se nepovedl. Díl nazvaný "Štamprle pro jezevce" už nebyl tolik invenční a řemeslně dobře natočený. Úhel nutný pro naklonění hlavy byl mnohem větší než u Takových normálních zabijáků. Musel jsem se často naklánět před obrazovkou, asi jako na Moto GP, abych pochytil to genitální dialogoblbé a dickobrazové ztvárnění. Další díly už bych netočil. Sejde z očí, sejde z mysli, přeleze na ledviny a játra. To štamprle a jeho obsah, pochopitelně. Jejda, ono to bylo dokonce TO. Ten klaun už se dostal všude! 0/10(8.9.2017)

• - Kromě Jaromíra Soukupa moderuje pořad Týden s prezidentem i Alex Mynářová, která je současně manželkou Vratislava Mynáře, který zastává úřad hradního kancléře prezidenta republiky. (majky19)

• - Krátkou dobu pořad TV Barrandov presentovala názvem TÝDEN s prezidentem Jaromíra Soukupa. (JoranProvenzano)