Týden s prezidentem (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2017, 25 min

Účinkují:

Miloš Zeman, Jaromír Soukup (mod.), Alex Mynářová (mod.)

Ale vždyť je to roztomilé pozorovat Jardu Soukupa, kterak je pro něj Miloš Zeman učiněný Ježíš, a sledovat našeho prezidenta, kterak si ve stylu rockových hvězd užívá přítomnost fanouška s mokrými spoďáry. Ještě by mě zajímaly prostřihy na Jirku Ovčáčka, kterak žárlivostí ohryzává Zemanovu kouzelnou hůl. Tak jako taxikáři protestují proti Uberu, měli by vytáhnout do ulic i cirkusáci, protože náš Hrad jim bere práci.(26.9.2017)

• Camatius

Každý demokraticky zvolený prezident dolných desiatich miliónov v demokratickej krajine, ktorého názory tak 6 miliónov oobyvateľov dokážu rozzúriť do červena skrátka potrebuje vlastnú propagandistickú reláciu, kde moderátor je primárne pritakávač chváliaci všetko čo prezident urobí. A to každý týždeň po pol hodine Je len zvláštne, že ostatní hlavne na západe na to ešte neprišli. A je zvláštne, že takúto službu neposkytujú verejnoprávne médiá. Veď aj on si ich určite platí zo svojich daní...(13.12.2017)

• ZHODNOTITEL

ANEB CO PREZIDENT ZASE PROKECNE Bohužel náš současný prezident mluví v době, kdy má mlčet a mlčí ve chvíli, kdy má mluvit. Nemyslím si, že by bylo špatné takové reportážní dny v týdnu mít. Je to prostor pro prezidenta, aby se mohl zpovídat občanům naší země. Škoda je, že je tak učiněno na Céčkové televizní stanici s neprofesionálním moderátorem a ne-oponentem. NÁZORY NEHODNOTÍM(1.4.2018)

Jsem upřímně rád, že TV Barrandov přišla s takovým pořadem a jako v podstatě jediná televize v naší dala panu prezidentovi takřka neomezené pole působnosti, na němž může bez jakékoliv bázně a hany interpretovat své postoje a názory, které by mu v jakémkoliv jiném médiu zcela určitě neprošly. Ačkoliv pro mě dříve TV Barrandov byla pro mě v podstatě neznámá a neatraktivní televizní stanice, musím konstatovat, že po příchodu Jaromíra Soukupa se rázem stala jedním z kanálů, na který se dívám pravidelně alespoň jednou týdně, a lví podíl na tom má jednoznačně diskuzní pořad "Týden s prezidentem".(28.6.2018)

• kingik

Miloš Zeman je herec?! Usedám takhle k televizi v domnění, že budou na Barrandově dávat majora Zemana. Mně se pořád zdálo divný, že půlhodina za mnou, a pořád se tam tlachá. Roli po Mrkvičkovi zaujal jakýsi Soukup. Ne Jaroslav, ne Pavel, ale Jaromír. Tenhle 31 díl majora Zemana se nepovedl. Díl nazvaný "Štamprle pro jezevce" už nebyl tolik invenční a řemeslně dobře natočený. Úhel nutný pro naklonění hlavy byl mnohem větší než u Takových normálních zabijáků. Musel jsem se často naklánět před obrazovkou, asi jako na Moto GP, abych pochytil to genitální dialogoblbé a dickobrazové ztvárnění. Další díly už bych netočil. Sejde z očí, sejde z mysli, přeleze na ledviny a játra. To štamprle a jeho obsah, pochopitelně. Jejda, ono to bylo dokonce TO. Ten klaun už se dostal všude! 0/10(8.9.2017)

• - Krátkou dobu pořad TV Barrandov presentovala názvem TÝDEN s prezidentem Jaromíra Soukupa. (JoranProvenzano)

• - Kromě Jaromíra Soukupa moderuje pořad Týden s prezidentem i Alex Mynářová, která je současně manželkou Vratislava Mynáře, který zastává úřad hradního kancléře prezidenta republiky. (majky19)