Týden s prezidentem (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2017, 25 min

Miloš Zeman, Jaromír Soukup (mod.)
  • kingik

Miloš Zeman je herec?! Usedám takhle k televizi v domnění, že budou na Barrandově dávat majora Zemana. Mně se pořád zdálo divný, že půlhodina za mnou, a pořád se tam tlachá. Roli po Mrkvičkovi zaujal jakýsi Soukup. Ne Jaroslav, ne Pavel, ale Jaromír. Tenhle 31 díl majora Zemana se nepovedl. Díl nazvaný "Štamprle pro jezevce" už nebyl tolik invenční a řemeslně dobře natočený. Úhel nutný pro naklonění hlavy byl mnohem větší než u Takových normálních zabijáků. Musel jsem se často naklánět před obrazovkou, asi jako na Moto GP, abych pochytil to genitální dialogoblbé a dickobrazové ztvárnění. Další díly už bych netočil. Sejde z očí, sejde z mysli, přeleze na ledviny a játra. To štamprle a jeho obsah, pochopitelně. Jejda, ono to bylo dokonce TO. Ten klaun už se dostal všude! 0/10(8.9.2017)

• lineker

Nejde ani tolik o to kde, kdo s kým, ale o to jak. Naprosto neprofesionální úroveň moderátora, který jako by vylezl Zemanovi z prdele, "naložil" na něj pochlebovačné dotazy a zase se mu zavrtal zpátky. Jasně je to čistě věc TV Barrandov jakožto soukromé televize co bude vysílat. Ale tohle je dle mého naprosté novinářské dno.(13.12.2017)

• Tom_Lachtan

Já vím, co se stane, tahle civilizace zanikne a po pár tisících letech nás buďto objeví mimozemšťané, nebo nástupci rodu Homo, to je jedno, ale prostě jejich archeologové tohle vykopou. A budou si myslet že je to satira, protože nebudou věřit, že tahle sbírka kreaturní trapnosti mohla existovat v době technického rozmachu lidského druhu.(29.11.2017)

• PowPow

Je těžké to hodnotit, jako parodie či tragikomedie by si Týden s prezidentem jednoznačně zasloužil pět hvězd. Jeden z prezidentských kandidátů zkrátka jen vede předvolební kampaň s cílem posbírat jednodušší voliče, k čemuž využívá zbytečného řiťolezce Soukupa, který si na Barrandově snaží hrát na moderátora. Na cílené voliče ovšem jistě zapůsobí, a každý Pepa z hospody tak zase uvidí, jak je Miloš inteligentní, vtipný a "lidový".(26.5.2017)

• Camatius

Každý demokraticky zvolený prezident dolných desiatich miliónov v demokratickej krajine, ktorého názory tak 6 miliónov oobyvateľov dokážu rozzúriť do červena skrátka potrebuje vlastnú propagandistickú reláciu, kde moderátor je primárne pritakávač chváliaci všetko čo prezident urobí. A to každý týždeň po pol hodine Je len zvláštne, že ostatní hlavne na západe na to ešte neprišli. A je zvláštne, že takúto službu neposkytujú verejnoprávne médiá. Veď aj on si ich určite platí zo svojich daní...(13.12.2017)

• - Krátkou dobu pořad TV Barrandov presentovala názvem TÝDEN s prezidentem Jaromíra Soukupa. (JoranProvenzano)

• - Kromě Jaromíra Soukupa moderuje pořad Týden s prezidentem i Alex Mynářová, která je současně manželkou Vratislava Mynáře, který zastává úřad hradního kancléře prezidenta republiky. (majky19)