Man qing shi da ku xing

• Hongkong 滿清十大酷刑 (více)

Yeung Naai Miu si chce vzít za konkubínu služku Little Cabbage. To se ovšem nelíbí jeho zákonné manželce, která se rozhodne zakročit. Little Cabbage ale odhalí, že Yeungova manželka má poměr se synem místního soudce Lau Hoi-singem. V momentě, kdy Yeung odjede na dlouhou služební cestu, rozhodne se manželka služku provdat za místního vesničana Gota Siu-Taie, aby ji odklidila ze své domácnosti. Poté, co se vrátil Yeung, jemuž se tato situace pranic nelíbí a chce ji zvrátit, zakročí manželka ještě rázněji a s pomocí Laua Hoi-singa se rozhodne zbavit jak Little Cabbage tak svého manžela. Společně připraví léčku, na jejímž konci jsou Little Cabbage a Yeung obviněni z cizoložství a vraždy Gota. Pro oba tím nastávají krušné chvíle, jelikož je soudí Lauův otec, jemuž jde o zakrytí synova zločinu. Snaží se z obou obviněných dostat přiznání jakýmkoliv způsobem a za každou cenu. (KM Phoenix)

POMO

Jemná erotika, divoký sex, fyzické násilie, spústa humoru a to všetko zabalené do komediálneho a fantasy hávu. Každá postava má svoj charakter a v celom príbehu zohráva jasnú rolu. A príbeh je o snahe dokázať nevinu skôr, než bude vykonaný rozsudok. Na čínske pomery úplne normálna, mainstreamová love-story o zakázanej láske, ktorá sa pozerá s vtipom na súlož, so zvrhlým pôžitkom na fyzické trestanie a s malebnou poetikou na romantickú lásku. Na naše pomery veľmi exotická zábava, povinnosť pre všetkých fanúšikov čínskej kultúry. Tygra a draka ste videli. Ale určite neviete, že za letu medzi konármi stromov sa dá aj divoko súložiť. ()

Superpero

Tenhle film je jedno velký WTF. Většinu stopáže jsem absolutně nestíhal dění na plátně a jen se přitrouble tlemil, nebo přivíral oči a žasl nad nechutností toho mučení. Dostávalo mě, jak se během vteřin měnil žánr z bláznivé komedie na mučící hardcore film. Hlavní hrdinka je moc hezká a rvalo mi srdce co všechno si musela vytrpět. Pan režisér je pervert, ale za kug fu mrdání (přirážení toho chlápka vydává zvuky laseru), či mrdání s neviditelným mužem mu skádám obdiv. Jak zde píše Pomo, VELMI zvláštní filmový zážitek. ()

mandes

úžasný fenomenálný film,nahé ženské,mučenie,plieskanie po zadočkoch,no čo si môže úchyl ako ja viacéj priať ()

Subjektiv odpad!

V jistých bojovnických žánrech bývá umění válečnické zveličováno do nadpřirozena. Chinese Torture Chamber Story zachází stejným způsobem s uměním sexuálním a právem útrpným. Sexuální techniky zvící ekvilibristiky připomínají neporazitelné chvaty, erotické pomůcky vstupují do říše roztodivných zbraní stejně jako mučící nástroje. Paralely mezi mužností (machismem) na jedné a mužností (machismem) na druhé straně by mě snad i rozradostnily, být to k zasmání. Komické srovnání násilí s důstojností (kungfu) a bez ní (mučení), by mohlo být pěkně kousavé. Být to k zasmání. Ba i ten nablblý příběh bych bral jako výsměch všem těm kungfu tupárnám, z nichž se zjevně poskládal. Být to k zasmání. Ale legrace nepřišla. Bojím se, že důvodem je až příliš dokonale přijatý styl martial arts filmů doplněný o pitvoření. ()

Bloody13

I přes svůj skandální obsah a masakrální úvod je Chinese Torture Chamber Story v podstatě taková blbůstka, která se snaží diváka hlavně rozesmát. Film sice obsahuje řadu vynalézavých metod všelijakých mučení, hodně erotiky a divokého šoustání, ale všechno to podává s tak černohumorným nadhledem, že ho nelze brát vážně. Kor když při těch "nejromantičtějších chvílích" zní sladký soundtrack z Ducha, nebo při profláklé scéně souboje dvou létajících protějšků v korunách stromů, jenž se zvrhne v nekontrolovanou orgii finišující gejzírem spermatu. ()

tombac

Kultovní ujeté dílko, v němž se ve dvou scénách souloží tak vehementně, že jsem si ho musel pustit do sluchátek, abych se vystříhal soucitného pohledu mé spolubydlící :-) Vedle zběsilého sexu (kromě létacích radovánek se dočkáme i koitální vrtule a podzemního řádění), nekonvenčních sexuálních pomůcek, abnormálně vyvinutých chlapáků, nepoučeného diváka ještě překvapí (zhnusí) vynalézavé mučící praktiky (třeba na dřevěném "hanba" koňi s pohybujícím se obřím falusem asi nebude pohodlný posez). Průměrný filmový divák dá od snímku hned znechuceně ruce pryč. Po Chinese Torture Chamber Story sáhnou jen zvědavci a milovnící asijských úletů. Třeba dodat, film není žádné porno, ani S/M, nebere se vážně, je takový bizarně veselý, až laškovný. A solidně natočený. ()

hippyman odpad!

i když sečtu všechny "klady" v tomhle pokusu o film, nevyjde mi to ani na tu ušušňanou půlhvězdu... za tohle celej hongkongskej softpornovej štáb nakopat do koulí a posadit na zmiňovanýho dřevěnýho osla na veřejnosti!!! naprosto nechutný, perverzní, totální a maximální odpad! ()

Ivoshek

Film jsem viděl v čínském znění se španělskými titulky, rozuměl jsem tak každé dvacáté slovo. Srozumitelnosti příběhu u mne moc nepomohlo ani to, že mi asiati přijdou dost podobný jeden druhýmu, takže se mi dost motali. I tak jsem ale celkem dobře bavil. Je tu sex v mnoha podobách (kung-fu fuck!), ale není to péčko, spíš takový eroťáček, a taky nějaké to mučeníčko (které jsem teda čekal drsnější, už podle názvu). V každém případě to není mainstream, a to se počítá. ()

kaylin

„Mun ching sap daai huk ying“ se tváří jako historický film, ale to je jen krásná přetvářka, protože ve skutečnosti je to multižánrové popkulturní dílo, které opět dokazuje, že je možné spojit všechny možné prvky a stále ještě z nich dostat něco, co má ještě význam, drží to pohromadě a navíc je to zábavné. Komedie je komedií, když se divák baví a já jsem se v tomhle případě místy bavil. ()

Cushing

Ocení to lidi, kteří mají rádi východoasijský filmový humor, neštítící se krve ani všelijakých bizarností. Mně to přišlo přihlouplé. ()

dANo

Primitívny príbeh o láske, intrigách a pomste, ktorý je však okorenený sexom, mučením a množstvom úchylností, ktoré to však v mojich očiach nezachránili pred podpriemerným hodnotením... ()

Master19

Je to trošku dobrodružný, trošku cestopisný a trošku erotický. :-) Ne vážně - zábavná, místy ovšem celkem tvrdá "pohádka" v čistě asijském pojetí. Co rozhodně potěší, tak to, že banální příběh je zpracován opravdu originálně a bez servítků. Není to samozřejmě film na romantický večer, ale pokud se bere s nadhledem a pochopením, lze se u něj parádně pobavit. ()

sedm.1

8D...ještě nyní se smíchy popadám za břicho.Prvotřídní konina,která může pocházet opravdu jen z východu.Směs erotiky,mučení a hlavně komedie se jen tak nevidí...a navíc to bylo i docela koukatelný.Tomu říkám něco EXTRA,....děs 8D!!! ()

Klay

Mučírna a čínští filmaři. Taková kombinace by mohla leckoho vyděsit a odratit. Pravda je však taková, že násilí zůstává hodně upozaděno a když už na něj dojde, tak není (na východní poměry) nikterak extrémní. Režisér si více libuje v humoru a erotice, nejčastěji v kombinaci obojího. A to je dobře, protože být to jen další striktní krvák, byly bychom ochuzeni o laviny VTIPNÉHO sexuálního humoru(nezaměňujte automaticky s fekálním, ten film není z US). Metrový penis, pětimetrová ejakulace a hlavně ten vzdušný kung-fuck v korunách stromů, nezní to možná kdovíjak seriózně, ale je to vážně vtipné a s citem natočené. Tím myslím, že filmaři nikdy nepřekračují hranici nechutnosti a samoúčelné vulgárnosti. Natočit takovým způsobem erotiku dokáží zřejmě jen asiaté. A navíc je to také skvělá love story s jasně rozvrženýma rolema - hodná chudá holka, zakouká se do ní hodný bohatý bylinkář a přijme ji jako služku, jeho zlá žena ji však nemá ráda a tak se ji rozhodne zbavit. Bylo to tu už stokrát, ale nikdy v takovém žánrovém mixu. A proč jen lehce nadprůměrné hodnocení? Vlastně ani nevím, něco mi tu chybělo. Není to plnohodnotný emocemi nabitý trhák, spíš svérázná šílenost, která nabídne jen slušnou zábavu, ale ani o chlup víc. ()

werewolf69

Úplne šialený film plný bláznivého sexu a ultra násilia a to všetko zobrazené tak humornou formu že počas sledovania som sa nemohol zbaviť takého pračudesného úsmevu na tvary. Malo to proste dačo do seba. ()

Natix

Neuvěřitelná šílenost. Celých 90 minut filmu je hlavní hrdinka střídavě mučena nebo o*ukávána, případně obojí zároveň. To je vždy doprovázeno typicky japonským kňučením, které je ke konci už docela otravné. Naštěstí se film nebere vůbec vážně a některé scény jako třeba sestřelování krysy při močení nebo pověstný Kung-fuck jsou svojí neskutečnou ujetostí ohromně vtipné. Podruhé bych to ale už vidět nemusel. ()

Gixian

Zvědavost nedala, a tak jsem si Příběh čínské z mučírny taky pořídil. Zaprvé se nenechte zmást tím, že je tu na serveru psáno dobrodružný/fantasy/mysteriózní. Jediné, co bych z toho ještě uznal za platné, by bylo to dobrodružný, protože shlédnutí tohodle díla je ROZHODNĚ dobrodružstvím. Film v sobě mýchá poměrně drsné scény se scénami extrémně parodizujícími, a obé neustále prokládá erotikou (nutno zdůraznit slovo erotikou: opravdu je to zcela soft, jen náznaky, žádné porno nečekejte), a do stopáže 88 minut doplňuje nudou (takovou nepříliš povedenou dramatickou složkou). Žánrově je film rozhodně pokrokový, technickým provedením je asi na úrovni lepší televizní pohádky, a celkově ve vás asi zanechá myšlenku ve stylu "na co jsem se to teď proboha díval?!". Jako není to úplný odpad, ale obsah filmu je tak podivně splácaný, že výsledek je (aspoň pro mne) nepřitažlivý. ()

merlinovic

Sex, násílí, tortura, romantika, komedie tak by se stručně dal charakterizovat tento film. Je to příběh o lásce mezi služkou a svým pánem a manželce která ač sama nevěrná jim to nepřeje a začínají tahanice a tortury u soudu k doznání viny. Sexuální scény jsou úžasně vtipné tortura taky výborná. Každý kdo má rád násilí, sex a utoho všeho se zasměje si zde přijde na své. ()