Podezřelý Tin má zvláštní podobnost s psychotickým sériovým vrahem a kvůli tomu má policii v patách. On a jeho přítelkyně Wawa (Moon Lee) musí chytit vraha na vlastní pěst, aby prokázal svou nevinu. (Epistemolog)

Lacike

Blazniva komedia v ktorej si hlavneho hrdinu (Alfred Cheung) zmylia so seriovym vrahom (Cho Wing). Ti dvaja herci su fakt na nerozoznanie a keby som podla oblecenia nevedel ktory je ktory, tak to fakt neuhadnem. Nastastie do mesta pride sesternica (Moon Lee) hlavneho hrdinu, ktora ovlada kung-fu a tak mu pomôze odhalit skutocneho vraha. Film ma prilis nenadchol. Hlavny hrdina je otravny blbec. Vrah je trapny muhehe blazon. Dokonca aj Moon Lee je divne stylizovana. Vsetky tie pokusy o humor isli mimo mna. Jednu hviezdicku davam za viacere cameo vystupy. Napriklad aj môj oblubenec Richard Ng ako taxikar. Druhu davam za par kvalitnych bitiek. Vela ich ale nie je. Najlepsie je finale so zabijakom. Moon Lee sice obcas poskakuje na pomocnych lanach, ale inak je to solidna bitka a miestami aj zabavna. 4/10. ()