Píše sa rok 1933 a éra prohibície je tesne pred svojom koncom. V mestečku South Hampton v štáte New York je jedným z tých, čo dohliadajú na jej dodržiavanie policajný dôstojník Jack Malone (Michael McFadden). Pravda, skôr ako o dodržiavanie zákonov mu ide o vlastný prospech, spoločne so svojim partnerom Samom (Dan McGlaughlin) navštevuje nelegálne bary, kde si dá niekoľko pohárikov na utíšenie smädu a len tak mimochodom zinkasuje od ich majiteľov "daň z prepychu“. Keď v mestečku začne prevádzku nový bar zvaný Chesterfield’s, dvojica si v rámci rutinnej návštevy vyberie od majiteľov svoj podiel. Tentokrát sa však Jackovi niečo nepozdáva - všetko šlo až príliš ľahko a tak nadobudne podozrenie, že ide o niečo oveľa vážnejšie ako len o nelegálny predaj alkoholu. A vývoj udalostí mu dá jednoznačne za pravdu... (beso74)

SeBig odpad!

No ty piičo, to byla zas nálož. Věnováno Mickey Becketovi? Ten se musí obracet v hrobě. Tady se mi líbila jen ta doba ve který se to odehráva, jinak shit. I ten Ice T mě nudil, konec asi něco jako From dusk till dawn, ale po zábavě ani památky. Pak mě ješte dost srali ty zpomalovačky, proč to kurva muselo být na konci, každej pohyb co udělaj? Suchota. ()

kaylin

Snímek „Bloodrunners“ je tak nějak celkem průměrně odvedenou prací, kde je vývoj, který trochu očekáváte, bohužel je zde i dost scén, které jsou relativně prázdné, což se tvůrci snaží vylepšit tím, že je zde trochu sexu a sem tam i nějaký nápad, který se na první pohled jeví jako celkem dobrý. V celkovém pohledu ale snímek výrazně nevyniká, ani v žánru, ani v tématu. ()

beso74

Upíri a gangsterský film? Prečo nie. Trochu som sa na začiatku obával, po prvé Ice-T nie je ani mojim obľúbencom a po druhé, filmy, v ktorých sa on objaví si zväčša na kvalitu nepotrpia. Tu je však v úlohe majiteľa tajného baru v čase prohibície takmer na zjedenie. Proti nemu stojí zdatný súper - extra prehnitý policajt Jack Malone (Michael McFadden), ktorý veľmi rád spája príjemné s užitočným - do ilegálnych barov chodí vyberať výpalné pre svojich kolegov a popri tom si rád a často prezerá dna pohárikov. Na jeho obranu treba povedať, že sa snaží zabudnúť na zážitky z Veľkej vojny a tak ich utápa v alkohole. Na počudovanie má táto nezávislá produkcia niekoľko rovín - okrem nosného príbehu je tu ešte Jack Malone vs vnútorní démoni, osudy mladej zamilovanej dvojice a každodenný ťažký život podarených kvietkov z istého verejne prospešného sociálneho zariadenia. Čo je ešte neuveriteľnejšie je fakt, že produkcia, ktorá nestála ani 200 000 dolárov sa len tak hemží dobovými artefaktmi - autá, oblečenie, hudba, zariadenie interiéru - všetko pracuje pre film. Navyše, scenár aj napriek niektorých hluchším miestam dokáže zaujať pozornosť diváka mixom humoru, napätia i akcie. ()