90 dní do svatby: láska až za hrob?

(pořad)
  • Česko 90 dní do svatby: šťastně až na věky? (více)
Reality-TV
USA, 2016, 43 min

Tato řada se ohlíží za nezapomenutelnými páry uplynulé sezony a sleduje, jak si v manželském životě dál vedou. Stresující běh k oltáři mají sice za sebou, ale nyní na ně čekají skutečná dramata. Opět uvidíte Danielle a Mohameda, kteří čelili kritice nejen doma, ale i na sociálních sítích. Dále se vrací Devar a Melanie, jejíž rodina i komunita nešetřily pochybnostmi, Loren a Alexej, jejichž mladá láska je sice žhavá, ale neustále jim přináší problémy, Kyle a Noon, kteří zjišťují, zda na své cestě opustí milované město New Orleans, Russ a Paola, kteří mají obavy, že se jejich životy začínají rozcházet, a Brett a Daya, která zjišťuje, že manželovy rodinné problémy jsou závažnější, než si myslela, ale zároveň se snaží otěhotnět. (Discovery Channel)

Ryuuhei

Třetí série za mnou - koukal jsem proto, že jsem viděl předešlou sérii 90 dní do svatby a zajímalo mě, jak to bude s nakousnutými páry dál. Nakonec to nebyla taková zábava, jakou jsem očekával - sem tam nějaké menší drama, které ale ve výsledku nikam nevedlo - většina párů je stále spolu (zdroj: Instagram). Celé to nicméně zazdila konečná epizoda s vymatlanou moderátorkou a zástupem o nic lepších hostů ve formě jakýchsi rádoby populárních YouTuberek (resp. kdo ví odkud vyhrabaných stařen). Ty si stejně, jako moderátorka, myslely, že zřejmě sežraly moudrost světa. Jediné, co ale sežraly, bylo leda to, co vyšlo z jejich nabíječů. Kromě tohoto znechucení ale jinak fajn pokoukání a pobavení na středeční večery. 55% ()