Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands: War Within the Cartel

Avi Youabian

Ryan Landels

Alice Brooks

Jason Akers

Jen pokud se chystáte hrát, hrajete nebo jste hráli Ghost Recon Wildlands. Jinak to pro vás nemá moc smysl.(11.4.2018)

Jako úvodní seznámení s postavami nového herního přírůstku pod jménem Tom Clancy to nejspíše zafungovalo dobře. Představoval jsem si větší porci šťavnaté akce, která se tak trochu nedostavila, místo toho přišly dialogy, kde se nepotvrdil moc chytrý scénář. Plusem je zejména boss El Sueno, který převálcoval svou hereckou konkurenci. Filmeček z prostředí hry The Disivion byl minulý rok povedenější. Nebylo to zajisté špatné, ale z 32 minut se dalo vyždímat daleko více lepšího finálního materiálu. Za mě dávám 61 %(20.8.2017)

• MAAUZ

Další promo od Ubisoft entertainment na hru Wildlands. Jen nevím, jestli mě to neherectví naladilo či odradilo.(3.1.2018)

Zkouknuto na Amazon Prime.... Stejne jako u The Division pekne natoceny prequel ke hre. Najde se tam trocha akce vysvetli se neco malo z intra hry a ukaze se proc je Ghost Team vlastne vyslan do akce. Presne tam kde kratas konci, tam hra zacina.(7.3.2017)