Reklama

Reklama

Na vlásku před šťastně až na věky

(TV film)
  • USA Tangled: Before Ever After (více)

VOD (1)

Obsahy(1)

Po všech těch letech strávených ve věži si všemi oblíbená "bosá princezna" touží vynahradit ztracený čas. S pomocí Evžena, jehož z celého srdce miluje, kamarádů Pascala a Maxima i odvážné nové přítelkyně Cassandry se Locika rozhodne odložit svou svatbu a královské povinnosti, aby se postavila tváří v tvář nebezpečí a směle se pustila do zkoumání života za zdmi Korony. Snímek "Tangled: Before Ever After", v němž to legrací, dobrodružstvím a hudbou od legendárního Alana Menkena jen jiskří, skýtá kouzelný filmový zážitek! (HBO Europe)

(více)

Recenze (10)

kaylin 

všechny recenze uživatele

Je docela fajn se vrátit k oblíbeným postavám, ale musím říct, že mě tenhle ani ne hodinový film nijak moc nezaujal. Tedy snad až na animaci, která je oproti mainstreamové 3D celkem změna, ale rozhodně ne k horšímu. Sem tam je to vtipné, sem tam je to docela nuda. Za mě v konečném součtu průměr. ()

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Obľúbený postavy a charaktery sú späť, aj keď nakrátko. Kvalita (obrazová+obsahová) však teraz je ľahko pod priemerom. Ani môj najobľúbenejší kôň nedostal toľko priestoru, aký by si zaslúžil. Až ten koniec to zdvihne na lepšiu úroveň. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

Reklama

KafuR 

všechny recenze uživatele

Snímek jako samostatný článek neobstojí, protože i z celkového vyznění příběhu a toho, že spousta věcí zůstala spíš otevřena než co jiného, je jasné, že se pojede dál. Konkrétně tady v podobě seriálu. Animace průměrná, stejně jako příběh, který nenabízí nic vyložené strhujícího a komediální stránka je cílena přednostně pro nejmenší. Dílo má tak tendenci zapadnout do šedivých hlubin průměru a zajímavý bude pouze pro diváky zmíněného seriálu. ()

minusha97 

všechny recenze uživatele

Nemôžem povedať, že hodnotím úplne objektívne, lebo Rapunzel je moja obľúbená Disney princezná, ale aj tak si myslím, že tento televízny film sa nadmieru podaril. V posledných rokoch sa Disney pustil do presunu princezien zo strieborného plátna aj na televízne obrazovky, kde boli divákmi s úspechom prijaté. Nuž a televízne filmy na ustálenie vecí k tomu nepochybne patria. Nuž a tento nebol výnimkou. Myslím si, že je porovnateľný s filmom zo strieborného plátna, či už umeleckým smerom (nádherná a výnimočná animácia tak, ako bola prvá CGI princezná sama o sebe), chytľavými pesničkami, alebo láskavým postojom k vzťahu našich protagonistov, ktorý filmu dodáva svoje kúzlo. Ja som všetkými desiatimi za seriál, pre ktorý bol tento film začiatkom, lebo ak si udrží laťku v nastavenej výške, tak to bude určite ďalší z televíznych úspechov pre myšie kráľovstvo. ()

Hpatrik 

všechny recenze uživatele

Z původního filmu zůstali jen dabující herci, ta nádherná CGI animace se změnila na tradiční kreslenou, příběh je jako ušitý rychlou jehlou a písničky taky moc neoslní. Jako pilotní spin off k budoucímu seriálu asi dobrý, a asi bych mu dal i šanci, ale pro fanouška Tangled spíše zklamání, zvlášť když příběh zůstává otevřený. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama