Když vás ráno probudí dvě gorily boucháním na dveře, většinou to nesignalizuje nic dobrého. Ondřejův celodenní boj s nevyhnutelným tak právě začíná. (Stream.cz)

Jara.Cimrman.jr

"Když mi do zejtřka přineseš aspoň půl mega, tak ti dám chvilku pokoj." K Ondřejovi jsem od počátku pocítil averzi, jakou dokáže vyvolat pouze ulhané individuum, které dluží všem kamarádům, známým i mafiánům. S takovým týpkem je snadné se ztotožnit, ale ještě lepší je hodit ho do díry a udělat z něj zahradníka. Na můj vkus se to však rozjíždí příliš pomalu, takže epizoda samotná mě moc neuspokojila. ()

SOLOM.

Rozhodně lepší a záživnější než předchozí díl. Sice to taky není žádná sláva, ale alespoň se konečně začne něco dít. Zmrdeček Ondřej sice dluží, kde se dá, ale pelíšek mu zahřívá rajcovní Judit Bárdos, takže za to má chlapec ode mně palec nahoru. Rovněž atmosféra dostala svěží vítr do plachet a rejža se nám snažil přitvrdit – zaznamenal jsem i několik pokusů diváka rozesmát, což mu rovněž přičítám k dobru. No uvidíme, jakýmže směrem se tento příběh vydá dále. 50% ()

6thSun

Už se to hezky rýsuje... Navíc Leoš Noha by měl být Andymu hodně vděčnej, že může toho času vystupovat v kvalitní věci, protože účinkování v trapárně Kriminálka Gottwaldov, která se rovněž právě rozjíždí, si asi za rámeček nedá. Tímhle se to trochu vyrovnává. ()

Garch

Díl první nemá chybu. "To dáš. To víš, že to dáš." Začínám mít pocit, že Andy Fehu, za pár let, jako mezinárodně uznávaný tvůrce, udělá remake své NenasytnéTiffany. ()

mira007

Moderní svižná ( mimotelevizní ) seriálová krátkometrážní paráda, která začne jako lehce akční, přejde do zpomalené fáze, aby závěr byl opět plný příslibu slušného pokračování. Plusy: 1) moderní forma 2) obsazení Martin Hub, Noha, Vyorálek , ale především moje oblíbenkyně Judit Bardos... na hlavního hrdinu si musím ještě chvilku zvyknout 3) pokračování příště... ()

Mata04

Jo, takhle nějak by to asi mělo bejt. Fajn 16 minut při kterejch se člověk nenudí a někdy i zasměje. Vlastně nemám co vytknout.. Jen ta poslední hláška "To nedám, to dáš" - neslyšeli jsme to už někde? Třeba ve Vyšehradu? Ale to je jedno, i tak se mi to líbilo. Zasloužených 5 hvězd, doufám že to takhle bude pokračovat :) ()

Alagaesie

Dobrý - a ta Judit tam... Větráček byl super. Nosit jentak padesátku cash je docela vo průser... Ta Judit má teda nápady, vole. Ale 2 jsou víc než 1. „Ty umíš pěstovat kytky, ne?“ Jak vyléčit klaustrofobika? „To dáš!" ()