Díl třetí: Tour the light (E04) (epizoda)

Thriller / Krátkometrážní

Česko, 2017, 13 min

Režie:

Andy Fehu

Scénář:

Andy Fehu

Kamera:

Jakub Ševčík
(další profese)

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

 • Jara.Cimrman.jr
  *

  "Vy si myslíte, že jsem svině. Ale jestli nám ty kytky pochcípaj, tak vůbec netušíte, co nám udělaj ty lidi nahoře." Tak pořád čekám, že se bude něco dít a ono se pořád nic neděje. Pokud tedy není děj opravování elektriky, šlapání na kole a pouštění elektriky do debila, který nerozezná kluka od holky. Pěstírna mě zkrátka nudí, ale vždycky se v mém okolí najde někdo, kdo si ji za mé přítomnosti pustí a tak nejsem otrávený sám.(9.5.2017)

 • SOLOM.
  **

  „Hele on nemá bimbase…“ Naprosto šokující odhalení, kterého jsem si všiml hned ve druhém díle…Zase jeden díl ze slabšího soudku, nějak extra jsme se v ději nepohnuli, jen čarovné zpracování vyrvaných drátů, trocha té rozcvičky na dynamu, léčba paralyzérem a jinak nic moc. Atmosféra dost stagnovala, trocha toho sociálního cítění nikoho příliš neoslní a zrovna v tomto případě (díle) bych uvítal tu kratší stopáž. 40%(15.2.2018)

 • rakovnik
  ***

  Začínají se nám pochopitelně tříbit charaktery a jitřit vztahy mezi osazenstvem našeho uzavřeného prostoru. Nápady mají tvůrci zatím pěkné, ale nevím, zda se úplně dobře bavím.(9.2.2018)

 • mira007
  ***

  Oproti předchozímu dílu vtipnější, vyprávění poutavější, smysluplnější..... ale kde je proboha Judit?(8.5.2017)

 • Mata04
  ***

  !!!SPOILER!!! Z tohohle dílu jsem trochu zmatenej... 1) - Nevím, jak se mu povedlo opravit tu elektřinu, když to v minulém díle všechno zničil a vytrhal, vždyť by potřeboval nový dráty a součástky. 2) - Celou dobu jsem si tak nějak říkal, že Viki je holka a ne kluk, takže mě to ani nijak nepřekvapilo. 3) - Proč dal Plešoun Tuanovi ten paralyzér? Přeci jenom by tím mohl udělat něco i jemu. Ale jinak si díl zachoval vysoký standart kvality zvuku, střihu i kamery, takže i přes pro mě lehce zvláštní děj dávám 3 hvězdy.(4.5.2017)