Díl pátý: Panna a netvor (E06) (epizoda)

Thriller / Krátkometrážní

Česko, 2017, 13 min

Režie:

Andy Fehu

Scénář:

Andy Fehu

Kamera:

Jakub Ševčík
(další profese)
 • 6thSun
  ****

  Dark.(19.5.2017)

 • netahlo
  *****

  Zda se, ze moralka na pracovisti lehce uvada ...(21.5.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "To je nějaká vzpoura? Ty chceš zase přes držku jako minule?" Šembera byl vynikající, když chtěl zhasnout Vietnamce, ale jinak mě to kojenecké dávkování příběhu dost štve. Chlapci si totiž zahulí, Šembera se ukojí, pak se všichni poperou a už je tu zase konec dílu. Být to vcelku, tak by mi to možná chutnalo, ale tohle rozstříhání příběhu na kousíčky má pachuť těch Ondřejem servírovaných sladkých brambor.(18.5.2017)

 • SOLOM.
  ***

  „Už se perou, už se perou“. Tak tady se to už začíná pěkně zvrtávat. Na scénu začínají přicházet dramatické chvilky, které sice dokáží na malou chvíli nasytit hladového diváka (rozhodně víc než sladké brambory), ale příběh samotný (jako celek) spíš stagnuje, než aby se nějak pořádně rozvíjel. Ano, dalo se na tento díl dívat – dokonce lze z toho vycítit i pokus o zhoustnutí atmosféry, ale jako celek mě zatím Pěstírna zrovna moc nenadchla. 50%(15.2.2018)

 • rakovnik
  ****

  Idylka se nám rychle zvrtla v napínavé drama. Nejvíce Vietnamský díl byl lepší, než sladké brambory. Plešoun ukázal, že je v něm i trochu herectví, akce mu sedí.(12.2.2018)

 • - V epizodě hrají dva protagonisté videohru „Mortal Kombat“. Přitom je však znatelně vidět na obrazovce vodoznak celosvětového videoherního portálu IGN. Když tedy postavy ,,hráli" hru, tak se pouze dívali na video a přitom mačkali tlačítka na herních ovladačích. (MajklCZsk)