Díl sedmý: Než si pro nás přijdou (E08) (epizoda)

Thriller / Krátkometrážní

Česko, 2017, 13 min

Andy Fehu

Andy Fehu

Jakub Ševčík

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

"Škoda, že tady nepěstujem třeba okurky." Došlo jídlo, tak si dáme dietku v podobě rýže, hrášku a hada. Tak fajn, tentokrát se alespoň něco stalo a závěr byl zajímavý. Navíc mě rozesmál lov hada a vietnamské karty, ale jinak mě to podzemí už dostává trošku do depresí.(7.11.2017)

Vražda zatím stále nevyřešena, ale za to se začíná ozývat hlad. No nějakým zásadním směrem jsme se v ději moc neposunuli – teda když nepočítám lov na hada. Jinak to byla chvilkama zase nuda jako prase. Pokud nenastane opět nějaký zásadní zlom / zvrat, tak se obávám, že můj zájem začne pomalu uvadat, stejně jako atmosféra z posledních dvou dílů – pokud by se pokračovalo v obdobném duchu. Což je docela škoda, ale dám tomu ještě šanci na nápravu reputace. 50%(15.2.2018)

Z thrillerového dramatu jsme přešli do slušného napínavého survivalu, okořeněného vtipnou vložkou z lovu potravy. Ale ten závěr...nutí sledovat další díl.(13.2.2018)

• mira007

Asi nejslabší díl - čas v podzemí se trochu vypravěčsky natahuje bez posunu.(8.6.2017)