Jara.Cimrman.jr

"Ty se bojíš?" Šemberův duch měl asi děsit, i když si tím nejsem úplně jistý, ale moc mu to nešlo. Na to ovšem časem zapomenu, ale na na konec seriálu nezapomenu nikdy. Ten byl "brilantní". Jen jsem se nedozvěděl, jaká byla kvalita marihuany, kolik jí vypěstovali, za kolik ji prodali a vlastně ani vůbec nic jiného. Velká gratulace tvůrcům. ()

InJo

Neuspokojivý konec. Finální díl sice hezky po celou dobu graduje, ale s náběhem závěrečných titulků máte neodbytný pocit, že po právě zhlédnutém cliffhangeru určitě musí následovat alespoň ještě jeden díl. Jenže bohužel jaksi nenásleduje... :/ ()

SOLOM.

To si ze mě dělají prdel! Tohle měl být jako do prdele závěr seriálu? Musím se pochválit, že jsem ty díly přežil ve zdraví (některé vůbec nebyli špatné), ale vyvrcholení příběhu stálo za hovno. Nechyběla tu sice slabší dávka napětí a v určitém momentu to mělo slušný náboj, ale když naskočily závěrečné titulky, měl jsem sto chutí Andyho nakopat rovnou do řiti, kdyby byl po ruce. Tohle se nedělá!!! 40% ()

Arkanoid

Škoda slabšieho záveru. Narýchlo napísaný scenár nedával veľkú nádej na kvalitný koniec, ale šlo tomu dať určite väčšiu dávku napätia a viac sa pohrať s postavami, čo sa týka ich psychického vypätia a ponorkovej choroby. ()

mira007

Vysoce demokratický konec, kdy si diváci mohou zvolit ze dvou možností: Skončilo to dobře nebo Skončilo to špatně. Nic víc. A to jsem tohle musel pochopit až z rozhovoru s režisérem, protože mně osobně to nedocvaklo, myslel jsem, že bude ještě nějaký díl. ()

Gormie odpad!

Chvíli to už vypadalo, že se začínáme pomalu vynořovat z malého českého zahnívajícího seriálového rybníčku. Ale nebojte se, díky poslední epizodě jsme zpět v Rákosníčkových výkalech usazených na dně. ()

xcav8 odpad!

Po třech týdnech čekání na poslední díl mě připadalo, jako by si s náma autoři vytřeli prdel. ()