poster

Pěstírna (TV seriál)

 • anglický

  Growroom

  (festivalový název)

Thriller / Krátkometrážní

Česko, 2017, 2 h 9 min (Minutáž: 10x13 min)

 • kajas
  ***

  Báječný námět je bohužel rozpliznutý do nevhodného formátu, kdy je z každé epizody podstatná asi tak třetina stopáže. Fehu dokáže slušně navodit klaustrofobickou atmosféru a v některých momentech člověka až zamrazí, herci jsou správně přirození (škoda nevyužité Judit), ale co je to platné, když konec všechno zazdil (doslova).(29.1.2018)

 • ghatos
  ***

  Tak se nám Fun a Áda Větvička dali na drogy :) . Martin Hub hraje prkeně. Je to škoda, protože má co hrát a hlavně by se v roli mohl pořádně vyžít lepší herec. Jinak od čtvrtého dílu se to rozjelo tím správným směrem. Klaustrofobická, špinavá, toxická díra má velký potenciál ošklivého psychodramatu. V šestém a sedmém díle se to vydalo docela překvapivou cestou. Závěr není úplně topový, ale celkově je to dobrá práce. 69%.(19.5.2017)

 • Tom_Lachtan
  ***

  Na jednu stranu je hrozně fajn, že stream jede do vlastní seriálové tvorby, ale na druhou stranu je to formát velmi nepovedený, pro tenhle žánr a námět, kdy se pravidelně daří budovat atmosféru a pak ji umlátit kladivem v podobě týdenního čekání na další díl a v případě závěrečné episody dokonce čekání měsíčního (!!). Jinak je to velmi fajn, herecky to sice občas hapruje, ale vzhledem k tomu, že většinu posádky pěstírny tvoří neherečtí vietmanci a jeden hololebý kaskadér, tak je to úspěch. Gradace na konci byla bohužel slabší, ale furt je to fajn, ale ne tak, jak mohlo.(3.7.2017)

 • SOLOM.
  ***

  Tak očekávání sice nebylo zrovna moc velké, ale už jsem měl tu čest vidět několik shortů od tohoto režiséra, tak jsem pevně věřil, že se dočkám alespoň průměrné podívané. No a tu jsem nakonec dostal. Zklamání? Příběh jako takový celkem ušel (sice nic extra), některé epizody se docela vydařily, jiné byly slabší, ale to už u podobných minisérií bývá železným zvykem. Judit Bárdos byla jasně tím nejlepším (no spíš nejpěknějším), co nám zde bylo nabídnuto. Občas jsem se u toho i zasmál, občas nudil, nechybělo několik zajímavých dramatických pasáží, ale co mě opravdu hodně zklamalo (no spíš pořádně nasralo) byl samotný KONEC. Nedotažené nic – naprostá zbytečnost a humus. Jinak ovšem průměrná záležitost, která si zaslouží průměrné ohodnocení…(15.2.2018)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  "Mě nezajímá, že nechtěj poslouchat šikmý držky." Podzemní sólo pro fašistu, smažku a tři vietnamské "kluky" by nebylo špatné, kdyby bylo vcelku a mělo nějaký konec. To dietní dávkování epizod mě totiž celkem otravovalo, vietnamština s titulky taky není moje miska rýže a ještě víc mě štvalo, že se aktuální neotřelé téma nepodařilo naservírovat zajímavěji. Takže hvězdy jsou za padoucha Šemberu a krásnou Rebeku, kteří mě bavili v každém záběru, ale to ostatní byla jen po soustech podávaná depresivní nuda.(7.11.2017)

 • - V epizodě hrají dva protagonisté videohru „Mortal Kombat“. Přitom je však znatelně vidět na obrazovce vodoznak celosvětového videoherního portálu IGN. Když tedy postavy ,,hráli" hru, tak se pouze dívali na video a přitom mačkali tlačítka na herních ovladačích. (MajklCZsk)

 • - Hlavní roli Ondry měl původně ztvárnit Jiří Panzner. Kvůli neshodám s produkcí nakonec ztvárnil pouze epizodní roli. Produkce si pak vzpomněla na Vojtěcha Johaníka, který se štábem spolupracoval již dříve na filmu Nenasytná Tiffany (2015) a ten nabídku přijal. (funhouse)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace