poster

Pěstírna (TV seriál)

 • anglický

  Growroom

  (festivalový název)

Thriller / Krátkometrážní

Česko, 2017, 2 h 9 min (Minutáž: 10x13 min)

 • Charlie84
  **

  Sympatický pokus, který sráží neherci a nekonec. Je možné, že zatmívačka před neexistující závěrečnou scénou je úmysl, leč fungovalo to na mě asi tak, jako by mi dobrý kamarád půjčil knížku a poslední dvě kapitoly vytrhl. A ještě mi vysvětloval, že to udělal schválně a pro můj lepší pocit ze čtení...Takže tak. Členění na díly je zcela umělé.(16.8.2017)

 • choze
  ****

  Suverénní řemeslná práce a parádní podívaná. Pilot mě do toho perfektně nakopnul, zbytku první půlky trochu chyběl drajv, ale druhá půlka valila, byl jsem napnutej jak malý slipy a krásně na mě dolíhal ten pocit pohřbení zaživa. Scénář si s formátem a divákem pěkně hraje, vyústění pobavilo a hned bych si dal druhou řadu. Herecky moc fajn, Johaník mě jako hlavní hrdina hodně bavil (fyzická podobnost s Caseym Affleckem skutečně nepřehlédnutelná), Hub přesvědčivej gauner-zátylek, vietnamští herci taky dobré typy i výkony. A luxusní prostředí.(16.10.2017)

 • malylada
  ****

  Dokonale nastíněné prostředí pěstírny, slušné herecké výkony a nepříjemná hutná atmosféra. Asi tak by se dala charakterizovat seriálová Pěstírna. Místy scénář kolísá, ale i přesto napínavé a v určitých epizodách se daří gradovat zápletku. Trošku mě zklamal konec a čekal bych lepší završení, ale pořád se jedná o slušně odvedenou práci na české seriálové poměry......7/10(10.7.2017)

 • rikitiki
  ***

  Za žánr i téma si minisérie zaslouží pochvalu. Nebojí se originality, zkouší hledat vlastní postupy. Bohužel, to ne vždy vychází. Pointa ohledně jednoho ze zahradníků v utajené podzemní zahradě je jasná na první pohled každému, kdo má oči. Některé scény jsou příliš temné a nepřehledné, občas děj nepříjemně poskočí a zadrhne se. Poslední díl se zcela vymknul předchozímu způsobu vyprávění – co tam najednou mělo dělat to strašení? – ukončení mi připadalo spíš jako bezradnost než záměrné trápení diváků nejistotou. /25. 7. 2017/(25.7.2017)

 • boshke
  ***

  Ale jo, atmosféru to má místy vážně hutnou a depresivní a když si člověk vezme, že je to "jen" internetový seriál televize, která produkuje standardně plky o ničem ve studiu nebo reportážní pořady, tak je to celkem slušné. Doufám v druhou sérii, neb mne závěr, pravda, vůbec neuspokojil a myslím si, že tenhle seriál má potenciál; ideálně kdyby postava Vojtěcha Johaníka aka českého Caseyho Afflecka coby otřesného herce zemřela... 70%(15.8.2017)

 • - V epizodě hrají dva protagonisté videohru „Mortal Kombat“. Přitom je však znatelně vidět na obrazovce vodoznak celosvětového videoherního portálu IGN. Když tedy postavy ,,hráli" hru, tak se pouze dívali na video a přitom mačkali tlačítka na herních ovladačích. (MajklCZsk)

 • - Hlavní roli Ondry měl původně ztvárnit Jiří Panzner. Kvůli neshodám s produkcí nakonec ztvárnil pouze epizodní roli. Produkce si pak vzpomněla na Vojtěcha Johaníka, který se štábem spolupracoval již dříve na filmu Nenasytná Tiffany (2015) a ten nabídku přijal. (funhouse)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace