Munna Michael

Sunil Lulla, Vikram Rajani

Manan Sagar

Scénografie:

Rajat Poddar

Rozpočet INR 410miliónov ($7miliónov)Tržby USA $107,000Tržby Celosvetovo $5,866,000▐ Taký trošku samoúčelný mix tanečného a akčného filmu, kde je našťastie na čo pozerať. Tanečné kreácie a lá Michael Jackson neomrzia a k tomu tu mame dobré súboje v dobrej choreografii a v prehľadnom strihu, dobre padne aj pár dobrých frkov, pobavilo. /70%/(4.11.2017)

Přeloženo. Film se spoustou tanců a zpěvů, tak kdo to nemá rád, ať to ani nezkouší. Je to o mladíkovi, který miluje tanec ve stylu Michaela Jacksona. Ten se zaplete s gangstrem, který mu dá možnost vykoupit se tím, že jej naučí do 30ti dnů tančit. Ovšem po zjištění gangsterova motivu k učení tance, se to trochu zamotá. Tiger se mi opět dost líbil a navíc zde si musel natrénovat ten dost specifický MJ styl tance. Jinak se dá říci, že mi sedí i režie Sabbir Khana, protože ani tentokrát mě to nezklamalo a je v tom spousta prvků, které jsou takové odrazy tradic filmů o desítky let dozadu, což se mi hodně líbí, že tím své filmy prokládá. Přijde mi, že je film od filmu o něco lepší. Nidhhi Agerwal, možná jedna z nastupujících nových ženských tváří mi přišla trošku moc barbínovská, ale i tak se mi celkem líbila. Nawazuddin opět skvělý a jeho gangster moula a na tom postavený humor mě hodně bavil. Ale možná nejlepší výkon pro mě předvedl ve vedlejší roli Pankaj Tripathi, který se opět zcela převtělil do dané postavy a ta byla super, ač nebyla zrovna pozitivního rázu. Film jsem zatím viděl třikrát, ale písničky víckrát a ty hned oblíbené i v počtu několika desítek opakování. Nejslabší stránkou je zde akce, která je přitom lepší než v mnoha současných indických filmech, ale to poletování na lanech (trikově) mi sem tolik nepasovalo. Každopádně doufám, že Tiger a Sabbir budou spolupracovat i nadále. Můj 61. přeložený asijský film. Viz můj profil/deníček.(24.9.2017)

Nie som fanusik filmov v ktorych sa nonstop spieva a tancuje, ale pri tomto som netrpel a dobrovolne som ho dopozeral. Zaujal ma uz hlavny hrdina, ktory zbozuje Michaela Jacksona, co mame spolocne, takze uz tym ma film zaujal. Tiger Shroff je neskutocny sympatak a predvadza tu skvele tanecne kreacie v ktorych sa inspiroval Jackovym stylom. Sklamanim je snad len, ze ani raz nezaznie ziadna Jackova pesnicka. Aspon ze tance su v prvej tretine v jeho style. Bohuzial akonahle na scenu nastupy zenska postava, tak to je uz klasicke indicke hopkanie, ktore ma uz tak nebralo aj ked pri nich nadhadzovali riťky sexy babenky. Hlavna hrdinka je sice pekna, ale jej postava nebola prilis zaujimava. Ovela viac ma bavil komicky hlavny zaporak, ktory sa tak strasne snazil naucit tancovat, ale vôbec mu to neslo. Prijemnym bonusom je zopar bitiek. Pôsobia kontaktne a drsne aj ked su podane skôr komedialne. Potesilo ma, ze sa tvorcovia vyhli pouzitiu lacnych trikov. Takze celkovo som spokojny a film som si uzil aj ked to nie je môj zaner. Fanusikovia hudobnych filmov budu urcite spokojni. 6/10.(30.9.2017)

Tohle je jeden z těch filmů, u kterých si jsem ještě před promítáním jistý, že se mi bude líbit, protože je to prostě kombinace, která mi sedí. Je to akční, je to romantické a je tam Tiger Shroff. A jo, jasně, že je to celkem jednoduché, víte, jak to skončí, ale ty postavy jsou tak dobré a tanec a akce tak skvělá, že jsem si film užil.(12.3.2018)

Ten konec... ten konec (myslim ted finale souteze) byl fakt takovej... trochu moc a film mi trochu zkazil...(26.9.2017)

Tak tento film je celkom pecka, hudobne perfektný, tanečne perfektný, Tigerovi a Nidhhi to síce v tom romantickom smere trochu škrípalo, ale v tom nebola podstata tohto filmu, bol o tanci a že im to ale šlo. Pomyselnou čerešničkou v tomto filme bol Nawazuddin, nemal chybu dobrosrdečný darebák, ktorý sa kvôli láske chce stať tanečníkom bol milým komickým prvkom. Začiatok hrá na city, úprimne, po piatich minútach od začiatku so mňa teda ešte ani jeden film slzičku nevymáčkol a tomuto sa to podarilo, keď maličký Munna stisol svojou roztomilou rúčkou veľkú ruku nádejného ocka, no kto by mu odolal. Hudby je tu hodne ale dobrej a na Tigera sa tiež dobre pozeralo. Akčné scény len tak lietali vzduchom aj keď myslím, že tu nepadol ani jeden mŕtvy, zaujímavé :-) Kvalitu filmu značne podtrhli dobré české titulky.(26.9.2017)